Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy csaj facebook-on! Mit csináljak vele? ( bővebben lent) (12F) :S

Figyelt kérdés
Még nem beszéltünk , nem is találkoztunk ( szegedi a csaj) én meg Soproni vagyok . Meg is bököt facebookon .Megkérdeztem tőle (én) hogy ,, mit szeretne tőlem és hogy honnan ismerem''. Ő ( vagyis a csaj ) azt irta visza hogy -,,még lehet hogy nem ismersz , de ezután majd megismerhetjük egymást :)ha van kedved. :P . :S Mit csinjak vele ?
2011. márc. 1. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
ne érdekeljen 12 évesen még busz bérletre se hiszem hogy futja
2011. márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes. Csak megbökött = szexelni akar veled.
2011. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, nem néztem hány éves vagy :) Játszani akar a csaj :D
2011. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

érdekes mivel a kérdésben az van hogy szerelmes beléd alatta meg hogy még nem is beszéltetek... ha nem akarsz vele beszélni mondd meg neki.. nekem is sokan írnak még annak ellenére is hogy kint van hogy kapcsolatban vagyok....

a lényeg hogy ha nem akarsz vele beszélni mondd meg neki..most 12évesen nemsokat akarhat xd xd xd

2011. márc. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sopron-Szeged? Nagy jövője van a kapcsolatnak, mire ivarérettek lesztek talán találkoztok is.
2011. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szánalmas ez a facebook nemzedék. Menjetek ki a valóságba gyökerek.
2011. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!