Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
Történt este egy kis baleset, vettem 72 órás tabit,2 szemes volt. Be is vettem a leírásoknak megfelelően. Nem volt semmi mellékhatás egy hétig, aztán elkezdett görcsölni a bal petefészkem körül, feszült a mellem, most pedig megjött. Görcsöl a hasam, ugy, mint amikor megszokott jönni. Nem tudom igazából kiszámítani, hogy jó időben jött e meg, ugyanis nem rendszeres a menstruációm. De többé kevésbé késett kb.1-1,5 hetet. Ez történt febr.16án. Azt szeretném kérdezni, hogy mennyi a valószinűsége hogy terhes vagyok? Vettem tesztet is, de még nem csináltam meg, mivel megjött. Mit tegyek? Vagy mire kell felkészüljek? A hozzászólásokat előre is köszönöm!
2011. márc. 1. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Bevetted a tablettát? Igen.

Terhes vagy? NEM

2011. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bevetted a tablettát és megjött a menzeszed. Tehát?
2011. márc. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Bevettem!
2011. márc. 1. 16:18
 4/14 A kérdező kommentje:
és meg is jött! És remélem télleg nincs semmi. Köszi a választ.
2011. márc. 1. 16:18
 5/14 anonim ***** válasza:

anyám de hülyevagy..


nagy az Isten állatkertje, de hadd segítsek!


NEM VAGY TERHES.

2011. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
te nagyon buta vagy kérdező.
2011. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
jézusatyamária.
2011. márc. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
gratulálok terhes vagy!
2011. márc. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
lehet,hogy nagy az isten állatkertje,de nem egy helyen olvastam hogy a tabi se 100%os! és köszi a lenézős segítségeket.
2011. márc. 1. 16:33
 10/14 anonim ***** válasza:
DE MEGJÖTT!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
2011. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!