Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van ra esely,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ra esely, hogy akart tolem valamit, csak a viselkedesem miatt hatralt meg?

Figyelt kérdés
Elmondtam egy sracnak, hogy tetszik (msnen). Miutan elmondtam neki, mivlehogy rogton nem mondott semmit, 2 napra ra, miutan elmondtam, mindenhonnan letiltottam. Miutan tudta, hogy mit erzek, folyton koszont, akar napjaba 2-3szor is, amit elotte ritkan tett meg. Majd egy alkalommal elmentunk egymas mellett es vegig a szemebe nezett.
2011. márc. 1. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Elmondtam egy sracnak, hogy tetszik (msnen). Miutan elmondtam neki, mivlehogy rogton nem mondott semmit, 2 napra ra, miutan elmondtam, mindenhonnan letiltottam


Miért tiltottad le? Hülyeség volt!

Vedd vissza!

2011. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bepoccentem, hogy nem tudta rogton megmondani, hogy tetszem-en neki vagy sem? Igy utolag en is tudom, hogy akkorba baromsag volt, es annyira megbantam.

Kicsit hideg voltam vele ezutan; probaltam visszairni, de nem fogadott el. Ez kb 2 es fel honapja volt.

Probaljam megint visszairni? Es ha nem fogad el?

2011. márc. 1. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Elfogadja ne aggódj:-)) Próbáld meg még egyszer...ha ne adj ég nem fogadná el akkor már az nem a te problémád lesz hanem az övé...utána neki kell futni utánad.

Ha pedig semmit nem tesz és vissza sem jelöl( de hagyjad ám ha visszajelölöd vagy írsz neki.....aztán ha ennek ellenére sem ír akkor szórakozott veled..de tudod sose lehet tudni mit hoz az élet és lehet egy szép nap ő kaparja a falat utánad. Gondolj bele amikor X idő múlva leesik neki, hogy ezt megszívta és a hajó elment akkor majd kapálózhat. Drukkolok. Csak pozitívan!

2011. márc. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mellesleg köszönget! Ez hidd el jó jel...de egyet ne felejts..te már léptél! most jelöld vissza vagy írj neki vagy nem tudom..inkább csak egy "Ne haragudj, hogy töröltelek msn-ről" Ennyi! Hiszen csak azért kell elnézést kérned ami a te sarad( a törlés) azután várj..és ne légy türelmetlen..lehet a srác gondolkodott, hogy mit mondjon( persze tudom a tuti ha azt írja egyből: te is tetszel nekem) de egyrészt lehet váratlanul érte..nem gondolta, hogy esetleg tetszhet neked..másrészt azt sem írta, hogy NEM..ne légy már kishitű könyörgöm..jó csaj vagy ez alap igaz hogy igaz! Akkor meg bízzál magadba..kérj tőle elnézést és várj amíg lép valamit a srác. Ennyi!
2011. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jo, de meddig varjak? Miutan bocsanatot kertem, irjak tovabb neki, vagy varjak, hatha o ir. Es ha nem ir es en varok?
2011. márc. 1. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Benne van a pakliban, hogy soha nem ír....csináld azt, hogy elnézést kérsz, amiért meggondolatlanul törölted az msn-ről..és vársz..addig amíg ő nem jelentkezik..mivwel köszönget jó esélyed van, hogy előbb-utóbb írni fog..napok..hetek. De te így-is úgy-is tisztán jössz ki a történetből, mert egyrészt te feldobtad a labdát( tetszés bevallása) és kiköszörülted a csorbát ( elnézést kértél amiért törölted..ergo nem gondolhat rólad semmi rosszat és nem is várhatja el ezek után, hogy te keresd..így neki kell lépnie...50%-50% az esély..de megéri várnod!

Ha mondjuk 2hét múlva sem lép és a suliba sem adja a jeleket akkor gáz van és majd akkor aggódj ezen, de ha ügyi leszel a srác a tenyeredből fog enni.


Tudom könnyű ezt írni( egyébként én is türelmetlen vagyok és hirtelen haragú) de türelem rózsát terem..meglásd.

2011. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát most képzeld el szegényt,hogy megszeppenhetett,amikor mondtad neki,hogy tetszik...Hogy tudna már egyből válaszolni szegény gyerek?:D

Egyébként meg nem kellett volna egyből tiltani mindenhonnan.Nem zaklatott szexuálisan,nem buzdított orális kényeztetésre,satöbbi,szal...:D

2011. márc. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!