Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondanám bejövök neki, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondanám bejövök neki, de még nem lépett, szóval most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon bejön. Hetente néhányszor látjuk egymást, mindig mosolyog rám, mindig szemezünk, viccelődik is, meg tök kedves. A probléma az, hogy ő eladó egy forgalmas helyen, ezért nem túl közvetlen a kapcsolatunk, csak akkor beszélünk ha veszek valamit. Szóval úgy viselkedik, mintha tetszenék neki, de még a számom se kérte el, meg semmi.
2011. márc. 1. 20:18
 1/5 A kérdező kommentje:
hú, köszönöm az eddig érkezett sok választ...
2011. márc. 1. 21:18
 2/5 anonim válasza:
Akkor nyomulj, ha ennyire kell mert aztán bánhatod. Kérdezd meg melyik kerületben lakik, mit csinál ha nem melózik stb és ha nem hülye akkor vágja mit akarsz
2011. márc. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hunoipunk ***** válasza:
hivdd el valahova, egy italra, ilyesmi, aztàn uggyis kiderül, h mi a helyzet :)
2011. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
kereskedelemben dolgozom,mindig kedves vagyok,mosolygok,de ez nem azt jelenti mindjart,hogy mindenki tetszik is nekem...szerintem hivd meg valahova,vagy valami mondva csinalt uruggyel kerd el a telefonszamat,majd akkor elvalik.
2011. márc. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ő nem mosolyog mindenkire, meg nem mindenkivel kedves, meg néha már viccelődik is velem ilyesmi. Mindegy jelenthet ez még bármit, de milyen ürüggyel kérjem el a számát?
2011. márc. 4. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!