Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen öltözet tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen öltözet tetszik a nőknek legjobban a pasiknak?

Figyelt kérdés
(Én pl.:elég sokoldalú vagyok az öltözködésben is.Szeretem a nőis de nem túl kirivó ruhákat.De inkább nadrág párti vagyok.Szeretem a stilusokat keverni.Mások szerint egyedi az öltözködésem....)
2009. febr. 17. 17:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat,nem nőknek hanem a nőkön.
2009. febr. 17. 17:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Van, akinek a kifejezetten k*rvás ruhák tetszenek: piros lakk magassarkú csizma, fehér feszülős miniszoknya, rózsaszín szőrmekabát... Vannak, akiknek a sportosak: sportcipő, farmer, valami egyszerű póló... Vannak, akiknek a kislányos ruhák: térdig érő szoknya, balettcipőcske, valami Donald kacsa mintás póló... Szóval szerintem nagyon emberfüggő.
2009. febr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a pasik többsége bármennyire is azt mondja, hogy szereti a kihívóan öltözködő nőket (mondjuk inkább úgy: MEGNÉZI(!) őket), nálam pl sokkal esélyesebb lehet egy olyan lány, aki inkább picit visszafogottabban öltözik, és ugyan mutat valamit (szexi), de egy feszes farmerben is lehet ugyanolyan vonzó, mint egy miniszoknyás kis szöszi - és sztm mi pasik szívesebben összejövünk egy olyan lánnyal (értsd: komolyabbat akarunk tőle), akiről első pillantásra nem az jön le, hogy 'úristen de k*rvásan öltözködik'... ;)
2009. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb a termeszeteseket...mert a tul kihivot szerintem csak nezni szeretik.(l/14)
2009. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!