Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe, mit tegyek? ! (L,18)

Figyelt kérdés
Ő nem tekint úgy rám,vonzalmam viszonzatlan marad. Barátja van. Semmi esélyem?!
2009. febr. 17. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nincs, mivel van barátja most nem állna le Veled és mivel van barátja nem leszbi és nem is biszes...szerintem felejtsd el :( !
2009. febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Puhatolózz a barátjánál, hogy mit szólna hozzá, ha ti hármasban... ha csak egyszer belemenne, te is jól járnál és a srác is (még ha hozzád sem ér, de minden pasinak tetszik a látvány ahogy két csaj falja egymást), talán még a legjobb bnődnek is tetszene egyszeri alkalomként :D


Amúgy komolyra fordítva, ha a fenti megoldás nem jöhet szóba, jobb ha elfelejted... vagy az, vagy semmi, én legalábbis (még ha vonzódna irántam a csaj) sem zúznám szét a kapcsolatukat...

2009. febr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele de ne rohand le!!HA lenne is esélyed nála akkor is a barátságotok rá menne.
2009. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ugyanez a helyzet velem is és volt egy csodálatos közös éjszakánk de ennyi nem jelentett semmit neki
2009. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

NEHOGY BESZÉLJ A BARÁTJÁVAL, H TI HÁRMASBAN!!!!! A lány pasija ha szereti a bnőjét tuti visszamondja neki és mi jön le??? Hogy a lány bnője vagyis Te, le akarod nyúlni a pasiját!!! NE BESZÉLJ A BARÁTJÁVAL!

Viszont a bnőddel beszélhetsz...

2009. febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

várj! hátha... De azért ne légy vak, nehogy elszalaszd közben az igazit!

1éjszakásba biztos nem mennék bele, se 3-ba.

2009. febr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!