Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hódíthatnám meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám meg ezt a lányt? Mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma megint láttam azt a lányt aki nagyon tetszik nekem rendesen kirázott a hideg , majd megszakadt a szívem amikor ránéztem... hogy hódíthatnám meg segítsetek ...19 éves vagyok de még nem volt barátnőm ... tudom tudom menjek oda hozzá mondjam meg neki hogy tetszik stb... de könnyebb mondani mint megtenni főleg h nekem még nem volt barátnőm, amúgy elbeszélgetek én a lányokkal de őket ismerem neki meg a nevét se tudom sajnos ... pedig már kb 15x néztem végig 800 ismerőst iwiw en myvipen
2009. febr. 17. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy hol szoktad látni, illetve mikor, vajon ő mennyi idős lehet, stb. Mert ha például évfolyamtársad, vagy egy suliba jártok, esetleg ugyanaz a busz visz haza, akkor van egy közös pont. És ha eléggé racionális vagy, akkor ki tudod ezeket használni. Igazából ha olyannal akarsz összejönni, akivel igazán jó lenne, azt nem összeszedni kell, hanem sodródni az árral, úgy az igazi.

De igaz az a mondás is, hogy aki mer, az nyer.

Én mindazonáltal próbálnék lenyugodni, mármint olyan értelemben, hogy nehogy összevizeld magadat ha véletlen beszélni kezdesz vele. És kezdj el vele szemezni, ez a legártatlanabb dolog amivel valamit elérhetsz, párszor csak nézzed, mosolyogj rá, és vagy veszi a lapot, vagy legalábbis bátrabban mersz majd közeledni. Hajrá!

2009. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mint én annyi idős és a suliban (fősuli)
2009. febr. 17. 19:59
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és 1ébként szemezésen mit értetek? ezen mostanában elgondolkodtam de nem tudom arra gondolok e mint ti?
2009. febr. 17. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 21 éves lány vagyok, csak hogy tudd ki ír neked. :)

Szerintem nem csak azzal van baj, hogy nem mersz odamenni, hanem az önbizalom hiány.

Én azt tudom neked tanácsolni, hogy ne hidd azt, hogy ő rögtön elküldene vagy nem is foglalkozna a gondolattal vagy , hogy mit mond a külsődről.Ezeket felejtsd el.Ne gondolj arra, hogy mit gondolna rólad, amikor odamész hozzá.

Ha ezeket elfelejted , akkor máris jönnek az ötletek és gondolatok, hogy mit csinálj.

Az sem gond, hogy nem volt még barátnőd, mert így nyitott és őszinte szívvel tudsz elé állni, amit értékelni fog.És ez még nem jelenti azt , hogy a tapasztalatlanság hiánya miatt neked nem lenne esélyed.

De akárhogy is van, akkor is odakell hozzá menned.

Mosolyg rá, legyél vele kedves és olyan, amilyen valójában vagy.És hívd el egy olyan helyre, ahol nyugodtan tudtok beszélgetni.Azt is hozzáteheted, hogy gondolja végig és keressen meg téged a válasszal.

Mond el neki, hogy szeretnél vele beszélgetni és jobban megismerni.Nem kell neki rögtön mondanod, hogy tetszel nekem már régóta és régóta nézlek téged stb...a beszélgetésből úgy is kiderül.

És szerintem a hódítással akkor is ráérsz , amikor már közelebb kerültetek egymáshoz.

Addigra úgy is tudni fogod , hogy mit szeret csinálni és milyen tipusú lány.

Sok sikert neked!

:)

2009. febr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Most olvastam a szemezésről a kérdésedet!...A szemezés jó dolog.Ahogy írta a másik válaszolód, az egyik legártatlanabb figyelemfelkeltés a magadra. De ezzel szereintem nem megoldható, mert ma már sokan váltanak egymással tekintetet.

De , ha egy mosollyal megfűszerezed ,akkor hatásosabb.

Arra biztos jó, hogy észrevegyen jobban téged.

A szemezéssel is kitudod fejezni, amit gondolsz és érzel.Látni lehet.:D:D:D

De nem kell eröltetni.Néha egy kicsit.Mert,ha sűrűn teszed, akkor az idegesítő is lehet.

...:):):)(21éves lány)

2009. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szólítsd meg valamilyen vicces ürüggyel. Rögtönözzz!
2009. febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen önbizalomhiány ... mivel nem volt eddig barátnőm nem sok okom van amiért nagy lehetne az önbizalmam.:( másik meg h ti lányok mit szólnátok ha 1 ismeretlen odamenne hozzátok h tetszel nekem stb ... én tök cikinek tartom h csak úgy oda sunnyogjak így valakihez, nektek ez mennyire jön be?ja és ne röhögjetek ki teljesen analfabéta vagyok az ilyenekhez ... de csak megkérdezem ti hogy szoktatok szemezni/hogy kell szemezni? mer hát nem vok az a kifejezett don juan meg a másik nevem se casanova
2009. febr. 17. 20:31
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Örülök , hogy őszinte férfi vagy magadhoz, ezzel csak segítesz , hogy elmondod milyen tipusú vagy.

Ezzel nincs semmi baj, hogy kicsit bénácska vagy.Ez el fog múlni, csak át kell esned az első randin vagy kérdésen.Hidd el az okos nők, lányok nem fognak téged kinevetni, mert tudják, hogy ez miért van.

Kérdezek valamit?

A kapcsolatoknak szerinted hány százaléka kezdődik úgy, hogy vadidegenek vagytok egymásnak?...

Ezzel sincs semmi gond.

De mondtam->ne is gondolj ilyenekre.Nem jól közelíted meg!

Mi a cél?Elhívni valahova, megismerni és találkozgatni vele.

És ezt felejtsd el, hogy bénácska vagy.

Tudod az a baj, hogy a nők nagy része úgy a áll a férfiakhoz, hogy ő férfi neki kell ezt , neki kell azt, mert ő a férfi.A férfiak, hogy ő nő, neki kell ezt neki kell azt.

Elfelejtik sokan, hogy nem azért vagyunk együtt valakivel, hogy betöltsünk valami szerepet, hanem azért , mert szerlemesek vagyunk és jó vele lenni.

Tehát ne gondold, hogy neked ott casanova-nak kell lenned.

De a kérdésedre a válasz.

Nem béna vagy ciki, ha odamész hozzá úgy, hogy nem ismeritek egymást.

Ez nem egy disco vagy valami szórakozóhely , hogy azt hinné a leányzó,hogy csak szexelni akarsz.

Egyetem , ahol már sok szerelem született és így.

Tessék magad összeszedni :) és olvasd el még egyszer a válaszokat.

Ne úgy közelitsd meg a dolgot , hogy mi van, ha ...

Hanem ahogy leírtuk neked!

:):):)

Mosoly, kedvesség és érezni fogja, hogy nem szexelni akarsz...

(21 éves lány)

2009. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!