Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után érdemes/szokás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után érdemes/szokás/szabad/illik bemutatni a páromat a szüleimnek, vagy a két családot, szülőket összeismertetni egymással?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 20 már elmúltam, de nem volt még olyan komoly kapcsolatom, h legyen ilyesmiben tapasztalatom. A távolság miatt (meg mert náluk meg lehet oldani, itthon nálunk nem) én már aludtam náluk, tehát az ő szüleit már ismerem, viszont róla az én szüleim még nem sokat tudnak, csak amennyit én elmondok (az meg nem túl sok).

Lassan 3 hónapja vagyunk együtt, de mindketten tudjuk, h ez komoly kapcsolat, másképp bele se kezdtünk volna.

Mikor kéne őt bemutatnom itthon? És a két családot tényleg csak akkor kéne úgymond összeismertetni egymással, ha már az esküvő is szóba kerül?


Ha van tapasztalatotok a témában, ne legyetek restek megosztani velem!

köszönöm előre is!


2009. febr. 17. 21:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Jaj és gondolom, h ha már a szüleimnek bemutattam, ő is aludhat itt nálunk 1X-2X. Kérlek, azt vegyétek figyelembe, hogy a szüleim is, én is elég konzervatívak vagyunk.
2009. febr. 17. 21:24
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

en is 20 vagyok. en kb fel ev utan mutattam be, akkor mar vhogy muszaj volt mert tudtak rolunk ismerostol. 3 eve egyutt vagyunk de meg nem aludt nalam (legalabbis nem ugy h a szuleim tudjak:p) de en mar reg nala alszom. eleinte azt mondtam baratnomnel alszom,de most mar ebbol sincs gond.

helyzetfuggo,de par honap utan mar mehet szerintem.

2009. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

akkor mikor biztos vagy benne,hogy ez nem csak egy futo kapcsolat...szerintem.

(Bea 14)

2009. febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: én nem mondtam a szüleimnek akkor sem, mikor először aludtam náluk, hogy máshol alszom, szóval tudták, hogy hova megyek, meg azt is, hogy egy fiúhoz, akivel már egy ideje randizgatok. Szóval tudnak a páromról, de még nem találkoztak vele. És én csakis azért aludtam ott, mert más városban lakik, és így volt értelme találkoznunk. Délután odaértem, és este már jöhettem is volna haza. (Kétszer volt így) Ő pedig csak a hely hiánya miatt nem aludt itt, ezért ment haza még aznap este, hiszen itt nem férne hova, (az én ágyamban meg azért mégse. Még.) Mint említettem, mi kicsit konzervatívak vagyunk, szüleim jobban.

Másodiknak: mindketten tudjuk, hogy ez komoly kapcsolat, eleve így kezdtünk bele.

2009. febr. 17. 21:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim ismerték a "lovagjaimat", a komolytalanokat is, persze ehhez kell hogy jó legyen a kapcsolat a szülőkkel.Ha neked számít a véleményük, mutasd be. A komoly kapcsolat nem végződik minden esetben házassággal. Ha kapcsolatotok már több a "járásnál", (pl. összeköltözés), ha már érinti a döntésetek a családot is, akkor már kéne ismerniük egymást, szerintem.
2009. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mi egy éve vagyunk együtt. szervezz szerintem egy vacsit vagy ebédet,mi így csináltuk. akkor 3 hónaposak voltunk és biztosak voltunk benne,hogy tartós kapcsolat lesz.
2009. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Szia

A szitu ismerős, nagyonis. :)

19 éves lány vagyoknálunk is én ismertem meg előbb az ő szüleit, és a három év alatt mióta együtt vagyunk ő alig párszor aludt nálunk (mig én minden hétvégén nála/náluk).

A szüleimnek való bemutatás miatt nagyon féltem. Kb. 3 hónapja lehettünk együtt, mikor ugy gondoltuk itt lenne az ideje, beszéltem szüleimmel és egy közös ebéd sült ki belőle. Nem volt vészes, bár kicsit erőltetett, de szerintem jobb, mint ha felhoztam volna, majd bevonulunk a szombámba kettesben.

A szüleink viszont eddig egyetlen egyszer találkoztak csak, azt is futólag, mikor nyaralni mentünk és az ő szülei vittek minket le az enyémek után. Engem ez nem zavar, meg a távolság (150 km a két család közt) miatt egyébként is nehéz lenne ezt többször kivitelezni.

Ne aggodj, nem olyan nagy dolgok ezek, és csak természetesen, erőltetni semmit se erőltessetek. Ha ugy érzitek itt az ideje egymás/a családok bemutatásának, akkor hajrá, de nem kötelezhet senki sem erre :)

2009. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem távkapcsijaim voltak, szal elkerülhetetlen volt az egymásnál alvás, így én is megismertem a szülőket és ő is az enyémet.
2009. febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!