Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajánlanátok egy igazán jó és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlanátok egy igazán jó és normális nőgyógyászt Budapesten?

Figyelt kérdés
Az sem érdekel, ha sok pénzt kér el egy vizsgálatért.
2011. márc. 6. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Dr.Csemnicsky Gusztáv.

30/2184277


a régi posta u.-ban van rendelője,15 000 egy vizsgálat,nagyon rendes és jól dolgozik.

öcsém nála született,ő műtötte anyumat,csak ajánlani tudom.

2011. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocs csemniczky
2011. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dr. Gimes Gábor-a szent istván körúton van rendelője.Neten fent van az elérhetősége,ahányszor hívtam szinte másnap már mehettem hozzá vizsgálatra!
2011. márc. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dr. Gimesnél egy vizsgálat mindennel együtt(még hüvelyultrahanggal is akár),maximum 9.000 forint.Recepttel együtt...
2011. márc. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dr. Hamvas Ferenc

Orvostudakozón találsz címet és telefonszámot is.

2011. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!