Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy furcsa kérdés, de:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy furcsa kérdés, de: vannak GYIK-n melegek? Többi lent :D

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert kíváncsi vagyok hogy ők hogyan látják a dolgokat, mihez hogyan viszonyulnak...szóval érdekel a lelkiviláguk :D úgyhogy ha valaki aranyos és hajlandó velem beszélgetni erről akkor nyugodtan írjon :) ^^

Ja, és 17/L :P


2011. márc. 7. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én leszbikus lány vagyok (már ha ezt is beleveszed a meleg kategóriába).

Kérdezz nyugodtan, szívesen válaszolok.


21/L

2011. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elsősorban fiúkra gondoltam, de a te álláspontod is érdekel :) Először is, ha nem kényelmetlen válaszolni: Mit szóltak a körülötted lévők amikor elmondtad hogy "más" vagy? elfogadták vagy elítéltek miatta?
2011. márc. 7. 18:06
 3/13 anonim ***** válasza:
2011. márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is leszbikus lány vagyok. De majd megjelennek a fiúk is, mert én már láttam pár általuk kiírt kérdést.


Szóval a válasz: Én csak olyanoknak mondtam el akikben teljesen megbízok. Ők elfogadták, van aki könnyebben, van aki emésztgette pár napig, de minden oké. :)

Ja és a másik kategória: Akit interneten ismertem meg és kb. még az igazi nevemet se tudja, netán nem is magyar -ergo nem érdekel különösebben a véleménye - na nekik még elmondom, ha épp arra terelődik a téma. Mert nem érdekel a reakció. Egyetlen egyszer fordult elő, hogy soha többet nem beszéltem egy lengyel netes "barátommal", mert ettől kiakadt. Mondjuk ők durván vallásosak. (de ennek már vagy 2 éve, azóta barátnőm van és nem is érdekel ez a fajta kapcsolatteremtés.)

2011. márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy 18 vagyok. Bocs :D
2011. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem a családom és a barátaim tudják, iskolában és melóhelyen nem hangoztatom mert nem hiányzik a cirkusz miatta. Inkább kitérő választ adok, meg eljátszom hogy túl válogatós vagyok pasik terén és emiatt vagyok mindig 'szingli'.

A barátiam és a szüleim nem nagyon lepődtek meg, mert elég jól ismernek.


18:02 voltam.

2011. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanolyan a lelki világik, mint egy heterónak. Ugyanúgy vannak érzéseik, ugyanúgy érző lények.


Egy dilemmám van: vagy erősebbek lelkileg a sok megpróbáltatás miatt, vagy ugyanezért sokkal érzékenyebbek.

2011. márc. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) egyébként erre lettem volna kíváncsi, hogy mennyire érzékenyebb egy homoszexuális fiú mint egy hetero...meg a tolerancia, hogy ők toleránsabbak-e másokkal éppen ezért mert más a szexuális beállítottsága, vagy pont ellenkezőleg, elutasítóbb, zárkózottabb azért mert esetleg elítélik miatta....nincsenek meleg ismerőseim, ezért érdekelt ennyire :)
2011. márc. 7. 18:30
 9/13 A kérdező kommentje:
De értelmesen fogalmaztam... :D na mind1, lehet érteni :D Egyébként még várom a válaszokat, nagyon érdekesek a hozzáállások :)
2011. márc. 7. 18:33
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül toleránsabbak, pl a melegek egy része nem nagyon kedveli a biszexuálisokat meg panszexuálisokat. Amiatt ugye mert nekik mindig ott a lehetőség, hogy az egyszerűbb heteró életet válasszák. Ez persze nem feltétlen van így, nyilván ők is érzelmi alapon választanak párt, nem taktikai szempontok szerint.
2011. márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!