Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Semleges véleményre van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semleges véleményre van szükségem mert nem látom át a dolgokat valaki aki ki tudja hámozni a mondanivalóm please?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki tetszik nekem, csak kicsit bonyolódtak a dolgok. Nem túl régóta beszélünk ilyen gyakran, de nem is ez számít, mert ismerjük egymást nem csak látásból, egyetemen csoporttársam szoval nem ezzel van a baj. Hanem amióta beszélünk nemrég előadta nekem, hogy van egy srác tetszik neki "vagy ilyesmi" csók volt... De a srácnak van barátnője. Szoval összefoglalva, nem lett semmi belőle, és most már nem is igen lesz. Na most jön az a rész ami rám esik... Szerinte aranyos vagyok édi meg ilyesmi, de attól tartok csak barátnak tart :(Mert olyan mintha már ezer éve ismernénk egymást vagy legalábbis ilyesmit mondott nemrég. Viszont ma is jövök ki suliból nem veszem észre mert szemembe süt a nap, aztán egyszer valaki a hátsómra csap , na mondom ki az, hát ő volt az. De hát nem tudom mi a stájsz, mert nem vagyok ilyen nagy casanova még nem volt barátnőm -senki se hiszi el - viszont elmélet megy -.-" Csak mint belső szemlélő nem látom át a dolgokat, nekem semleges vélemény kell, légyszi segítsetek !

Nemrég megpróbáltam elhívni moziba, de arra meg azt mondta az olyan randi szagú-.- De ha semmit nem akar miért ír rám, ha én nem keresem?

21F


2011. márc. 11. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ő inkább haverkodni akar. Ha neked tetszik, hajts rá! Sok sikert.
2011. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, neked a klasszikus értelemben vett "barát" fogalmával van problémád. Mi mást jelentene egy igazi barát, ha nem azt, hogy néha kíváncsi, hogy mi történik veled?
2011. márc. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hippolita ***** válasza:

Szia!


Lány vagyok 25 éves.

Volt már nekem egy pár ilyen esetem, csak a másik oldalról.Csoporttársam is volt 2 is, akik többet szerettek volna, mint én. Nekem, és azt hiszem ilyen esetekben sok lánynak az imponál, hogy látja a srácon, hogy tetszik neki, mert kell nekünk a rajongás, mert akkor tudjuk, hogy jók vagyunk, és nem örülünk annak, ha a rajongók, már nem érdeklődnek annyira. Az ilyen esetek, amikor gáz neki, ha kettesben hívod valahova, tipikusan az a dolog, amikor rohadtul nem akar tőled semmit, csak a kedvességed és rajongásod kell neki semmi több. Mert ez önbizalmat ad a lányoknak. Ennyi.

Keress olyat, aki komolyan vesz, mint férfit, és nem szórakozik veled.

De, ha mégis csak ő kell kezdd el totál leszarni, attól a lányok begerjednek.

Én már azóta férjnél vagyok, mert lett valaki, aki nem úgy ugrál, ahogy én fütyülök. Férfiasan viselkedik, nem úgy mint egy szerelmes tini.

2011. márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát erre bizony baráti szelek fújnak..a részéről
2011. márc. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát érdeklődni érdeklődhet, de a nem túl régóta beszélünk így, az kb most másfél hetet, meg kb 2 hónapja 2 hetet takar. És az érdeklődés az oké, de ha mindennapos? Meg ő mondta, hogy szerinte jól nézek ki, meg nem kéne azért olyan kritikusnak lennem magammal szemben meg hasonlók. Tudom ez már csak belebeszélés, de na, rossz érzés, hogy megint csak "barát" lettem. Pedig rám férne már végre egy barátnő 21 év után, igazán nem nagy kérés lenne.
2011. márc. 11. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!