Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb pasit szeretek.18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasit szeretek.18 évvel idősebb nálam! (én 20 vagyok) Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Van négy 12 éven aluli gyereke,elvált és egyik gyereke vele él(mert nem jött ki jól a testvéreivel). Sokat beszélgetek a pasival,nagyon kedves velem,de egyértelműen kijelentette(nem velem kapcsolatban),hogy ennyivel fiatalabb lánnyal nem jönne össze. Viszont néha flörtölés-gyanús dolgokat művel velem(lábsimi,cicibámulás, ölelés, sértődés megjátszása...) Nehezíti a dolgot,hogy anyukám egyik legjobb barátja. Én csak kb 2 éve ismerem,de azonnal beleszerettem. Nem tudom mire vélni a viselkedését,pedig ez idáig más embereknél sose okozott gondot. Tudom,hogy nagyon kedvel és csinosnak tart,de azt is,hogy az egyik barátnőm,aki velem egyidős az ő határeset-nője,vagyis akivel szívesen összejönne,csak túl fiatal hozzá.Ráadásul a nővérem,aki nem bírta tovább nézni,hogy szenvedek tavaly ősszel elmondta neki,hogy szeretem(de lehet hogy csak annyit,hogy tetszik nekem...) Azóta is ugyanúgy viselkedik velem.A gyerekei imádnak és én is őket. Nagyon kérlek segítsetek,hogy tudjam mire vélni,amit csinál! Hogyan viselkedjek vele én? Hogyan lehetnék a közelében úgy,hogy anyukám nincs ott(csak úgy találkoztunk eddig,ha ő is ott volt)??? Tudom,vicces,hogy 20 évesen ilyet kérdezek,de egyszerűen nem tudok rájönni,mi van...
2011. márc. 13. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
ha tudod felejtsd el. Ha nem tudod, próbáld meg. 20 évesen ne lődd meg magad 4 gyerekkel akikről te kéne gondoskodj.
2011. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Imádom a gyerekeit,egy életen át képes lennék gondoskodni mind a négyről,de sajnos csak az egyik lakik vele....
2011. márc. 13. 20:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Keress fel egy orvost....
2011. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nagy farok vagy, az van.

szerintem is keress fel valami orvost.

2011. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Miért kell bántani azért,mert törődöm más emberekkel és szeretek másokat?? De komolyan... Légyszi ezután csak olyan írjon,akinek van értelmes ötlete a problémám megoldásásra...

Köszi

2011. márc. 13. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:
A pasi a legjobb korban van. Nem idős hozzád, ne hallgass a sok idiótára. Ez a te dolgod. Viszont, ha anyukád barátja, lehet, hogy gyereknek tekint, nem nőnek. Azért ne add fel!
2011. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Komolyan gondoltam az orvost....

Ha nem tudsz értelmesen gondolkodni 20 évesen akkor ott mentális gondok vannak...

Ha nem látod be hogy nem elég az ha szeretsz valakit, ezzel még nem hidalsz át problémáknak...egy családnak logikusan gondolkodó előrelátó személy kell......nem egy hormonjai után rohanó kislány....

2011. márc. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!