Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnik úgy, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik úgy, hogy ez egy verseny, hogy ki milyen későn adja magát oda a barátjának?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.. Vannak valószínűleg még rajtad kívül egy páran, akik nem értik meg, hogy miért akar várni pár lány, fiú a szexxel..
2011. márc. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem fogok ebből versenyt csinálni.

Alapvetően magánügy, hogy ki mikor fekszik le a párjával először, csak az adott két emberre tartozik, senki másra.

Majd, ha lesz barátom és úgy érzem, hogy felkészültem, itt az ideje, megbízunk egymásban, szeretjük egymást, akkor majd lefekszek vele, de előtte nem. Ha ez az idő 4 hónap, akkor 4 hónap után fekszek le vele, ha 8 hónap, akkor 1 év után fekszek le vele...

Szerintem, ha valaki szeret, akkor megérti, hogy nekem időre van szükségem.

Sajnos a mai világban sokan gondolják, hogy menő dolog minél korábban elkezdeni a nemi életet, csak az a baj, hogy sokan azt sem tudják, mi hogyan van..

15/L

2011. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is úgy tűnik, hogy a mai lányoknak már nem a szerelem fontos, hanem az, hogy minél fiatalabb korban elveszítsék a szüzességüket. Arra nem gondolnak, hogy a normális fiúk így nem fogják tisztelni és becsülni Őket, de nem is érdemelnek tiszteletet!
2011. márc. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
* Mai tinilányoknak. Előző voltam.
2011. márc. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!