Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belsőre nem jön be - külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belsőre nem jön be - külsőre megőrülök érte? El szeretném felejteni, hogyan?

Figyelt kérdés

Röviden: 18 vagyok, és még szeptemberben megakadt a szemem egy kilencedikes (15) lányon. Hihetetlen gyönyörű, az arca, az alakja, de hagytam, mert fiatal, mert randizgattam egy másik lányal, meg mert aszittem elfelejtem. De nem!! A csajt akit fűztem, tökre elhanyagoltam, mert nem is tetszett, aztán teltek a hónapok, de nem bírtam kiverni a fejemből. Most már szinte olyan mint egy ideál a nekem való lányról. Megnéztem facebookon (igen-igen, de ha már van.. :*|) és láttam, hogy egy kis p!csa, tökre nem illünk össze, szóval belsőleg egyáltalán nem tetszik. Elkezdtem csetelgetni egy másik lánnyal aki tök kedves meg jófej, de mivel küllemre nem jön be, csak barátkozom vele (pedig akar többet is).

Nem vagyok ronda, magas vagyok, sportolok, eddig csak egy bnőm volt, vele közös tevékenység során jöttem össze. Kicsit megzavarodtam és nem tudom mit tegyek. Help?


2011. márc. 13. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
NE holmi hülye közösségi portál alapján akart levonni bárkivel is, hogy milyen ember valójában. Inkább keresd meg, ismerd meg, és ha valóban olyan mint amilyennek gondoltad, majd azt mondod ennyi, nem jön be, kész. Szerintem egy próbát megér.
2011. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Talán ha megismered, és tényleg olyan, mint amilyennek gondoltad, akkor majd könnyebben "kiábrándulsz". Ha meg nem olyan, akkor meg akár jól is sülhet el a dolog...
2011. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ismerd meg.ideálba könnyű beleszeretni.
2011. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tomi8521 válasza:
csocsó az?:D
2011. márc. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Hát lehet bebróbálkozom nála.. Tudjátok néha azt gondolom, hogy már a korommal is előnyben vagyok nála, máskor meg, hogy majd tátogunk egymás mellett, mert nem jut eszembe semmi :S

Lökhettek még néhány választ! Pl csajok, vagy aki volt hasonló helyzetben!


Uccsónak: nem, az egy harmadik lány :D

2011. márc. 14. 20:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, ehhez csak gratulálni tudok.. Adott egy kedves, jófej csajszi, akinek még tetszel is, te meg egy szerinted is p!csa lány után sóvárogsz, csak mert jobban néz ki..
2011. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!