Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Használtatok már valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használtatok már valaha Vénuszpéniszt vagy más felcsatolható vibrátoros bugyit? Lakásban vagy voltatok is benne valahol? Kaptam egyet és érdekelne egy pár tapasztalat. Lányok, nők véleményét várnám.

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 01:41
 1/6 anonim válasza:
én vibrátoros bugyiba megyek mindenhova..most is az van rajtam.
2011. márc. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tegyél be egy képet, vagy egy linket, hogy mire gondolsz.
2011. márc. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó én is rendeltem egy vénuszpéniszt,főként itthon használom.De mostanában egyre gyakrabban elmegyek benne mindenhova.Pl:boltba,dolgozni,haverokhoz stb.Még ha nem is kapcsolom be olyan jó érzés hogy bent van.Egy nap kb 10-20 alkalommal kapcsolom be.Lehet hogy már megszoktam egyre jobban azért kell egyre sűrűbben.Ilyenkor ajánlatos bugyi vagy nadrág a nedveket valaminek fel kell innia.


Egy ilyen van: [link]

2011. júl. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kérdés.Mi van akkor,ha ne adj isten(nem kívánom senkinek)balest ér,mármint elüt valami?És még egy. Titeket férfi már igazán nem is tud kielégíteni?
2013. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én igaz, hogy fiúként, de rendszeresen használok, mégpedig távirányítós vibrotojást a popsimban. :) Prosztata izgatásra használom, nekem nagyon bejön, és egyáltalán nem kényelmetlen, van amikor egész nap bent van, van amikor csak pár órára. Mondjuk elég kis méretű, így hosszabb távon is hordható.


Hogy ugyanez lányoknál a punciban mennyire lenne kényelmes, azt nem tudom, de szerintem nem lehet kényelmetlen, hiszen pont arra valóak ezek, hogy észrevétlenül nap közben is használni lehessen. Ennek pedig előfeltétele, hogy nyilván otthon, higiénikus körülmények között felhelyezzük, nap közben élvezzük, és majd lehet hogy csak valamikor később tudjuk kivenni. Szóval szerintem egy próbát megér. :)

2013. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előzőnek:


Nem izgulok azon, hogy mi van, ha baleset ér, és a mentős ellátás közben meglátja. Na és, nem tiltott dolog ez, mindenkinek van valami mániája, jobb mint ha piszkos, vagy büdös lennék. Legfeljebb lesz egy jó napja, de ez nem befolyásolja azt, hogy én utcán is használjam a vibritojásom.

2013. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!