Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire elszúrtam volna? Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire elszúrtam volna? Úgy megváltozott, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na szóval a történet arról szól hogy: Szombat délután beszélgettem azzal a fiúval aki hónapok óta tetszik nekem. Nagyon jól elvoltunk de ő mondta,hogy most megy mert viszi az öccsét a mamájához majd este beszélünk.


Este ráírok msn-en egy kis ideig jól elbeszélgettünk mint mindig. De egyszer csak úgy olyan szomorú lettem.. Pont feltett egy kérdés,hogy "melyik" puskát kapná meg tőlem?XD Kérdeztem miért pont tőlem?Azt válaszolta,hogy "mert téged kedvellek a legjobban akit csak ismerek:D:):$"

Én hülye meg azt írtam,vissza " hát nem tom:S ha azt mondod"

Azt írta:úgy érzem valami baj van :S Mondtam hogy én is..

Írta : Hmm :S Megkérdeztem miaz? Azt mondta:Semmi... Tényleg van valami baj ;( olyan rossz kedvem lett hirtelen.

Én bocsánatot kértem mert még a bolond is észre veszi,hogy miattam lett rossz kedve. De ő csak mondogatta,hogy áá nem miattam nem az én hibám,előfordul az ilyen.. Na persze.. utána még 5órán keresztül rossz kedve volt miattam,én próbáltam felvidítani meg bocsánatot is kértem de nem mentem sokra vele.:S Tegnap is beszéltem vele állítólag "feltudtam vidítani" De olyan fura lett,nem olyan mint régen,rideg és távolságtartónak tűnik.. Pénteken bevallotta,hogy ""tetszel nekem vagy szeretlek (nem tudom)nem tudom,azt hiszem szeretlek de ez nem 100%" Most meg mintha nem is ő lenne.. Vajon miért?:S Ennyire elszúrtam?Megint hónapokig küzdhetek érte,hogy az enyém legyen?:S Ti mit tennétek a helyemben? Mit gondoltok?


Ő 16F én 15L


2011. márc. 14. 02:11
 1/4 anonim válasza:
Ugyan az okát nem ismerem annak, hogy miért lett rossz kedve.Azt csak ő tudhatja és egyáltalán nem biztos, hogy miattad szontyolodot el. Ne izgulj, minden rendbe fog jönni, csak egy kis idő kell és a sebek begyogyúlnak. Ha meg nem, akkor lépj túl rajta. Úgyis még fiatal vagy. Lesz még vagy 20 udvarlód, márha nevezhetem így a mai pasikat. Mindenesetre ne zaklasd túlzottan ezzel a témával, inkább próbáld másra terelni a szót, nyerd vissza a bizalmát és talán elfelejti az egészet. 17L.
2011. márc. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Direkt fel sem hozom neki a témát,sőt még olyat se mondok ami erre az esetre emlékeztetné.Hát megpróbálom..

De mégis úgy érzem néha,hogy addig a jó míg nem(a napokban)beszélünk mert nem okoz újabb fejtörést,és legalább nyugalom van nem epekedek azon,hogy megint mi lesz,mi lesz a baja,miért lesz szomorú,nem-e fogom elveszíteni,nem-e kell újra megküzdenem érte. Stb:/

2011. márc. 14. 03:29
 3/4 anonim válasza:
Én megértem az ifjúság érzelmeit hiszen még én is gyerekcipőben járok, mivel még nincs önálló életem, munkám stb..Én továbbá azt javasolnám, hogy tedd azt amit a szíved diktál. Mert néha okosabb döntéseket hoznak a megérzések, mint a logika. Remélem minden rendbe fog jönni. Szurkolok neked. Az előző voltam. :)
2011. márc. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké :D Köszi szépen! :) Ment a mancs.:)
2011. márc. 14. 04:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!