Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiu vagyok, meleg. Tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiu vagyok, meleg. Tegnap megoleltem es nyakon meg arcon pusziltam a haveromat meg egy csok is elcsattant. Mit gondolhat a menyasszonya ha megtudna?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a vőlegénye csak "álcának" tartotta, hogy titkolja a melegségét. Szerintem.
2011. márc. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, hogy nézett ki a dolog? Lesmároltad ő meg ellökött, hogy hagyjad békén vagy megölelt közben és visszacsókolt? Nagyon nem mind1.
2011. márc. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem lokott el magatol! o is attolelt engem es en kozbe megpuszilgattam a nyakat, utana meg a arcat puszilgattam meg es adtam neki egy csokot a szajara. szoval nem ellenkezett.
2011. márc. 14. 14:02
 4/10 A kérdező kommentje:
az igaz hogy csak akkor puszilt meg ha kertem hogy adjon egy puszit
2011. márc. 14. 14:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem kapok puszit? :$
2011. márc. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De figyelj, ha mindketten "homo"-k vagytok, akkor miért van a gyereknek menyasszonya? Ő a "nyilvános álca"? Ha így van, akkor valahol itt balhé lesz...
2011. márc. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mocskos b*zik !
2011. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Már nem azért de undorító vagy a barátod is kétségtelen de arra nem gondoltál hogy te kis buz*lásodért esetleg ott hagyja a feleségét? te észlény komolyan hányni kell az ilyentől menj lődd le magad már bocs. 14/f
2011. márc. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Holnaptól már töltve a puska halál az összes mocskos bu*ira
2011. márc. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
azt h "uristen:O ez meleg..:S"
2011. márc. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!