Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne sírjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne sírjam el magam azon, hogy 17 évesen nem volt még senkim?

Figyelt kérdés
Eleve érzékeny vagyok. És ilyen miatt sírni hülyeség, de utálom magam és az, hogy még nem volt barátom azért van, mert nem érdemlem meg. De rohadt szarul tud esni mikor rokonok meg ismerősök kérdezgetik, hogy na és a fiúk??? Lassan már ott elbőgőm magam. :S
2011. márc. 14. 14:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
44%
ha bénának születtél akkor inkább öld meg magad de ha nem vagy se kövér se csúnya akkor tuti hogy megtalál majd az a fiú aki neked kell!
2011. márc. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

nekem majdnem 19 évesen lett barátom először, és hidd el, nem vagy egyedül ezzel. Mondd meg ha kérdezik, hogy nem kell kapkodni a dolgokkal, ha eljön az idő, lesz neked is barátod!

Kitartást, fel a fejjel! (:

2011. márc. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
48%
Én szívesen beszélgetek veled, ha akarod. Írj privátot.
2011. márc. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Az már sokszor eszembe jutott, hogy megölöm magam...

Amúgy 174 centi és 56 kg vagyok. Azt mondják jól nézek ki, azt mégis itt tartok. Szóval tényleg a külső nem számít.

2011. márc. 14. 14:35
 5/30 anonim ***** válasza:
Tényleg sokan vannak igy, emiatt nem szabad keseregned! Majd jön egy, hidd el! Fel a fejjel! :)
2011. márc. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Gratulálok annak az idióta baromnak, aki azt tanácsolta hogy öld meg magad...De ilyen még csak eszedbe ne jusson emiatt!!Nem kell elsietni, majd jön ha kell, de persze te se a szobádban ülve várd.Szórakozz, menjetek el barátnőkkel valahova, akár csak kávézni, bárhol találhatsz valakit, csak élj a lehetőségekkel! Én drukkolok!
2011. márc. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
ami fontos, hogy ne legyél szomorú emiatt, mert az nem tesz jót a szépségnek :) ismerkedj, járj társaságban, jobb ötletem nincs.
2011. márc. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Nekem 17 évesen nem volt senkim. 19 évesen volt a legelső kapcsolatom. Mikor annyi idős voltam, mint te, nem voltam az a nagy szám lány, se szép, se divatos nem voltam. Szinte átnéztek rajtam a srácok. Most huszonévesen tartok ott, hogy önmagamat is szeretem. Nem egóból, csak érzem, pozitív irányban változtam. És a pasikkal is más a helyzet, mostmár gyakran kapok bókokat és pozitív visszajelzéseket :) Szóval semmivel nem vagy elkésve, pár év alatt kivirágzik minden lány. Csak rá kell jönnöd, mit kell kiemelned magadon, mitől leszel szép és magabiztos.
2011. márc. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Hidd el nem vagy elkésve én 20 leszek májusban és abszolút érintetlen :) Szintén lány ;)

Néha én is kiakadok, de olyankor jön az,hogy ellépek futni és kiadom magamból az energiákat :) Nagyon jót tesz, ha éjszaka van hallgatom a lassú számokat és könnyezek, meg sírok, mert szeretnék valakit, de azért nem mindegy kit! Szóval én inkább várok még, igaz néha úgy érzem szívesen élnék már nemi életet, de inkább tartoztatom magam és párkapcsolatban kiélem magam.

Szóval csak fel a fejjel, ezen ne akadj ki annyira, ha jól esik sírj,de NE ÖLD meg magad, ettől LEGYÉL SOKKAL ERŐSEBB ÉS LÉGY ÉLETVIDÁM! Megvannak a szinglisék előnyei is és nem csak az,hogy riszálhatom magam a diszkóba, én pont ennek az ellentéte vagyok és remekül kihasználom. olvasás, sport stb :)

Szóval fel a fejjel foglald el magad, járj közösségekbe, hát,ha ott összejön valaki ;)

2011. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Én is el szoktam bőgni emiatt magam de csak kb havonta 1x vagy már kb 2 hónapja kapott el a depresszió.

Rokonaim meg nem kérdezgetnek hogy: NA és a lányok??

Mert unokatesóim sokkal szerencsétlennebbek nálam vmeik mindjárt 30 lesz és S E M M I (szegény)

Elhatároztam 35 éves koromig nem lesz senkim fellógatom magam de addig semmiképp sem!!!

Fősulin bevetek mindent!! Feromonparfüm, gyorsító drogok, és eljárok majd bulizni:D Hát nekem ez a tervem, elég szánalmas de hát valamit tennem kell...

Egyébként nézzél animét, legjobb kikapcsolódás:)


F17

2011. márc. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!