Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi szerelmes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kései Sirató kérdése:

Ha egy pasi szerelmes a barátnőjébe, akkor miért fogdossa más nőnek a fenekét? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Véletlenül tudtam meg, hogy a barátom egy másik nő fenekét fogdosta nyilvános helyen. Eddig azt tapasztaltam, hogy imád engem. Amikor kérdőre vontam, azzal próbált védekezni, hogy a másik nőnek nagy volt a feneke, ez szerintem nem mentség, sőt nevetséges. Arra vagyok kíváncsi, hogy ez azt jelenti-e, hogy nem szeret engem?
2011. márc. 15. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
szeret csak megcsal
2011. márc. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Apró botlás, szerintem nem kell felfújni. Nem volt ittas esetleg? Nem lennék meglepdőve :D
2011. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek.: Nem csinálnék ilyet távol álljon tőlem, nem akarom a kérdező párját védeni, de szerinted ennyi már megcsalásnak minősül...?
2011. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem volt ittas, sohasem iszik, ráadásul ez az egész egy délelőtti időpontban történt.

Köszi mind2töknek és várom a további válaszokat.

2011. márc. 15. 20:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem azt jelenti, hogy nem szeret, hanem azt, hogy egyoltári nagy bunkó. Ha nem volna barátnője, akkor se fogdossa olyan nők fenekét, akikhez semmi köze, sem a barátnője, sem a felesége. Ha az enyémet fogdosná, rögtön kettővel több füle lenne, mint foga.
2011. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmi extra csak megtetszett neki és szívesen megdugná...kb ezek zajlanak le egy pasi fejében, amikor meglát egy nagyon szexy csajt, hogy váóóó de jó is lenne!


Kicsit pörgesd fel a kapcsolatotokat!

2011. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eddig is maximumon pörgött minden: a kocsijában szeretkeztünk, szaunáztunk, mindenfelé elmegyünk, de minden más jó ötletért hálás vagyok. Nem akarom azonnal kirúgni, még adnék egy esélyt. De abban sem lehetek biztos, h nem dugná meg, vagy nem volt köztük esetleg több is.
2011. márc. 15. 20:45
 8/8 Aaliyah ***** válasza:
Nem vagyok egy agresszív típus, sosem voltam. De azért vannak határok, melyeket a pasik szeretnek átlépegetni, majd kimagyarázni és megúszni. Ha az én barátom ilyet tenne, biztos, hogy nagyon kiosztanám. És hogy megfejeljem a dolgot, legközelebb, mikor együtt megyünk valahová, nyilvánosan, a szeme láttára markolnék bele a legközelebbi jó pasi hátsójába. Csak hogy érezze a törődést, és hogy ez mennyire tud jól esni a másiknak.
2011. márc. 16. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!