Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt ez az egész, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt ez az egész, miért csinálták ezt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú csapat a suliban akik közül van aki bejön nekem és a barátnőimnek. Tudják, hogy nekünk bejönnek és szoktak furcsa dolgokat csinálni. Néznek minket, sutyorognak ha meglátnak minket. A termük ott van ahol a tesi terem. Az egyik tesiórán készültünk lemenni a kondiba de a tanár mondta nekünk, hogy ezt megjegyezte(mert nem akartunk tesizni). Erre a barátnőm mondta, hogy ejnye. Elindultunk és ahogy mentünk a fiú csapat előtt kettő megszólalt, hogy mit csinálsz....? Utána elkezdtek nevetni. A tesi után meg mentünk volna a terembe mondta a barátnőm hogy kedves vagy erre elkezdtek sutyorogni. Nem értjük a barátnőimmel, hogy mi ez az egész. Soha nem csináltak még ehhez hasonlót.

Kérlek segítsetek megérteni.


2011. márc. 19. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Oké. Kanosak. Ennyi.
2011. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de ahogy ezt olvastam elkeztem összesúgni emberkékkel itt a képernyő elött ,szóval van benne valami!
2011. márc. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
valójában az egész történetet nem értem. de ez van a pasik összesúgnak, akár a nők...
2011. márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
en sem ertetten :s
2011. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!