Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Velem van a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit nagyon régóta(4 éve) szeretek viszonzatlanul. A lényeg, hogy jött a sulinkba, egy új srác...nagyon helyes, és tényleg úgy érzem, hogy...értitek...szóval, most akkor mi van? Ennek a srácnak van már barátnője, és tényleg nagyon összeillenek, de attól még az érzéseim változatlanok.

Mit csináljak?


2011. márc. 19. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értem se az összefüggést a két srác között, se azt, hogy "és tényleg úgy érzem, hogy...értitek...szóval, most akkor mi van?".
2011. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy nagyon megkedveltem, és tulajdonképpen, csak annyi, hogy(furán hangzik) de nem tudok választani...mármint azt a srácot, már tényleg nagyon régóta szeretem, de itt van a másik, és teljesen olyan...vibráló a levegő köztünk(szerintem). Most meg nem értem, hogy mégis melyiket válasszam...szánalmas...
2011. márc. 20. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!