Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti milyennek találjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyennek találjátok, ha egy lány cicanadrágban van és olyan fölsőt húz fel hozzá ami nem takarja el a fenekét?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem takarja el a fenekét? Látszik a csupasz feneke?
2011. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem dehogy is :) a fölső nem annyira hosszú hogy eltakarja a feneket és cicanaci van rajta. így jó? :)
2011. márc. 19. 16:53
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Ha szép formás a fenék, akkor izgatónak találom.

2011. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Tudom, hogy mire gondolsz. Én lány vagyok, de szerintem enyhén gáz.

Ha valaki ilyet hord, akkor minimum egy hosszabb, fenék alá érő felső, vagy egy szoknya.

2011. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha szép a lány, akkor ez nagyon szép és izgató tud lenni!
2011. márc. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az első jobban tette volna, ha olyat vesz fel, mert ez már gáz. Ha túl domború, hiába jó, akkor elég kihívó!:S
2011. márc. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább ne.. Persze, hogy izgató tud lenni, ha bikiniben mész, az is izgató, de hagyj már valamit a pasi fantáziájának..és ne csak a levetkőztetést..Szerintem húzz olyan felsőt, ami takarja a feneked. A jó fenék akkor is jó fenék:D
2011. márc. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezzel a cicanadrág divattal az a bajom,hogy rengeteg olyan lány is felveszi,akinek nem kéne.De még ha jól is áll valakinek,azért igazán felvehetne hosszabb felsőt hozzá.Szóval szerintem gáz,mert ezek a nadrágok nagyon sok mindent láttatnak,de Te érzed...
2011. márc. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezekröl a Nökröl, csak a dugás jut eszembe semmi más, de az is csak úgy hogy ne kelljen lesmárolnom.

Egy szolidabb Nö sokkal jobb.

2011. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én olyannak találom, hogy az ilyen lány arra vár, hogy leszólítsák. Ribis, kihívó, szexi. Én imádom. -Olyanról beszélek, akinek ez nyilván jól is áll, nem mindenféle kövér vagy lapos seggű lányokról.-

23/F

2015. jún. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!