Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne gondoljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne gondoljon "jégkirálykisasszonynak"?

Figyelt kérdés

Sokan nem ismernek túl távolságtartónak gondolnak és nem is közelednek aztán ha megismerkedünk mindenki pozitivan csalódik hogy milyen kedves vagyok és barátságos. Mosolygós lány vagyok alapból de nem tudom ha egyedül vagyok ismerősöknélkül pl vonaton akár hol nem megy, hogy túl közvetlen legyek esetleg beszélgetést kezdeményezzek. Hétvégéente vonattal járok anyukámékhoz vidékre és van egy kalaúz srác aki nagyon tetszik mindig bókol de pár percnél többet nem beszélünk. nem rég egy barátnőm aki ilyen nagyon közvetlen két perc alatt képes beszélgetésbe elenyedni bárkivel megjegyezte neki ez a srác hogy eléggé tetszem de nem mert közeledni mivel olyan vagyok mint egy jéghercegnő. Mit tegyek hogy ne gondolja igy természetesen csak normális keretek közt és én semmikép sem akarok kezdeményezni.

23L


2011. márc. 19. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Melegítsd fel magad, sütő, esetleg mikrohullámút ajánlani tudok :D
2011. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem való vagy..

:D


Mondd meg a barátnődnek, hogy neked is bejön a srác, csak nem mered kimutatni sem neki, ő tutira visszamondja majd neki, aztán majd remélhetőleg lép a srác. Vagy legközelebb írd rá a jegyedre a neved meg a tel. számodat, hátha veszi a lapot, vagy mittudomén, pasi vagyok, nem értek a női praktikákhoz.. :D

2011. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Menj el a legközelebbi plázába és nyomtass egy pólót hogy "Nem vagyok jéghercegnő! Dumcsizunk?"


De feltétlenül ő kell neked? Ő a vonaton egy feladatot lát el, nem biztos hogy jó szemmel nézné mindenki, hogy munka közben az utasokkal flörtölget (pl. a munkaadói). A szövegből nem derült ki, de a srác akár az ország túloldalán is lakhat, ami szintén nem volna nyerő.

2011. márc. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Kanna benzin+gyufa
2011. márc. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a munkáját végzi és nem szabadna csajozni. Csak hát ugye van hogy kb félóránként áll meg a vonat és ő is leül aztán most pénteken is félórán át nézett én meg zavaromba lestem ki inkább az ablakon:D gondolom ha pozitivabb lennék akkor beszélgetne velem de egy idióta vigyorgó vadalmának sem akarok tünni. sose ment nekem ez a pasizás... és holnap utazom vissza szerintem megint találkozunk nem tudom hogy legyek kevésbé elutasitó mivel eddig nem törödtem vele beszéltünk pár szót de most ,h ogy tudom hogy én is tetszem neki örülnék ha lépne.
2011. márc. 19. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen bátorítsd egy két mosollyal. Valami pluszt mondj mikor majd kéri a jegyed, érezze hogy kedves vagy, és hogy nem közömbös.. Meg lesz az valahogy!

Mosolyogj rá kiscsillag hajrá!

:D

2011. márc. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy kedves mosoly,egy közvetlen megjegyzés máris felolvasztja a ,,jeget" két ember között,pláne,ha elkezdesz érdeklődni felőle.Mondjuk,milyen napja volt,hogy van,stb.Ha Ő is érdeklődik irántad,akkor hidd el,örülni fog,hogy Te kezdeményezed a beszélgetést,nem kell ezt szégyellni,nem a középkorban élünk!Légy pozitív,legyen önbizalmad,mosolyogj,köszönj kedvesen Neki,próbálj barátságos lenni!Néha meg kell nyílni ahhoz,hogy igazán önmagad lehess.Aki mer,az nyer.

Egyébként megjegyzem,tévhit,hogy csakis a pasi kezdeményezhet,ez nem így van.Azért,mert a pasik sokszor ezerszer parásabbak és önbizalomhiányosabbak nálunk,és pont ezért nem árt nyomatékot adni annak,hogy igenis van nálunk eséylük!Persze,ha már megadtuk azt a bizonyos kezdőlökést,a többi már rajtuk múlik.Futni azért nem kell utánuk.

2011. márc. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!