Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom h nálam apró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom h nálam apró fellángolás vagy egyszerűen megszerettem és h ő mire 'hajt'?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismerkedtem egy fiúval(21), nagyon jól elvagyunk, jókat beszélünk de sokszor olyan hülyeségeken kitud akadni :| aztán ha talira kerül a sor akkor kavarunk és állandóan nyúlkál, múltkor elkezdett ott nekem vetkőzni :'D :| meg elég sűrűn hangoztatja h leszeretne velem feküdni.. és múltkor emgkérdeztem tőle h vmi komolyabbat szeretne tőlem vagy csak sex? -akar komolyabbat de előtte történni kell olyannak amiből ő leszűri h van ennek esélye vagy nem.meg ha meglátom h vmi más lány közelében van vagy hogyha tudom h megy bulizni picit féltékeny vagyok h tuti h van/lesz neki más is .. (nem járunk) L/15
2011. márc. 20. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:

15 éves vagy.... ő pedig 21.... szted? :)

olyan meg h akar komolyabbat de előtte kell neki vmi amiből leszűri hogy lesz-e... magyarul feküdj le vele, ha szar vagy, nem elég jó akk dob --> az egész a szexről fog szólni nála... te még fiatal vagy... nem kéne ilyenekkel foglalkoznod... nézz szét a veled egykorúak között vagy 1-2 évvel idősebbek között... az idősebbeknél a szex már nagy szerepet játszik, nálad ne ez legyen a fontos... 6 év korkülönbség nem sok... ha pl te lennél 18 ő pedig 24.

19/L

2011. márc. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21 évessel ne.. azért akar lefeküdni veled mert hát fiu és igényei vannak. és kíváncsi hogy te mennyire vagy "huncut" vagyishát bevállalós . de szerintem 21 évessel ne...
2011. márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát nekem már az sem tetszik,hogy ő 21 te meg 15..az én lányom 13 éves lesz,hát2 év múlva nem engedném 21 évessel lenni.keress egy korban hozzád illőt.egyébként minek neked egy komoly kapcsolat?járj suliba,élvezd,hogy tini vagy.egy komoly kapcsolat csak arra jó,hogy a tini éveket elvegye az embertől.ne akarj komoly kapcsolatot még.nincs neked arra szükséged!! hidd el nekem,tudom miről beszélek.élj magadnak.tanulj,szerezz egzisztenciát.hidd el nem jársz rosszul és semmiről nem maradsz le.ha most komoly kapcsolatod lesz,nem lesz tini korszakod.bánni fogod,ha felnősz..
2011. márc. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!