Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik egyeslányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik egyeslányok, hogyha mindenkire rányomulnak, akkor ők "menők" lesznek?

Figyelt kérdés

Van a suliban pár csaj, akik minden hímnemű lény előtt kelletik magukat. Most éppen egy olyan srácra nyomultak rá kb. 4-en is, akit tegnap láttak életükben először, és valószínűleg utoljára. Ráadásul annak a srácnak van csaja is, de ez őket egyáltalán nem érdekli. Ez leginkább azért is bosszant,mert Ő a legjobb barátnőm haverja,és szerelmes is belé, mármint a bnőm a fiúba.

Mit lehet kezdeni az ilyen kis ribancokkal?

14/L


2011. márc. 20. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mert látják a fiukon hogy tetszik neki a "műsor" és szépnek érzik magukat. engem nem zavar ha 1 lány ien mert attól még lehet jófej (ismerek 1 "ilyet")
2011. márc. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 szamóca. ***** válasza:

őszintén? mert a te korodban bizony ők a menők. majd kinövik, és tudom én hogy ez rossz dolog és mégse jó dolog ám így k*rvulni, de a pasik szemében abban a korban ez a menő.

most a kommentem után valószínűleg jönnek majda kivétel fiúk, akik közlik hogy nem, az undorító...stb, de a "statisztika" akkor is ezt mutatja. más kérdés hogy mennyire éri meg menőnek lenni.

2011. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nemhiszem hogy sokat érne a válaszom, de figyelj....próbálj meg felnőtt módra gondolkozni....ezek a csajszikák valszeg MÁR isznak, cigiznek, buliznak, minden ami belefér:) hogy mit lehet velük csinálni?? válasz: türelmesen várni, és megnézni, mi lesz belőlük 10-20 év múlva:)
2011. márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem olyan elrettentő dolog. A fiuknál is van ilyen. Ha egy pici kis visszajelzést kapnak, már nő az önbizalmuk. Az meg mindenkinek jó.


18/F

2011. márc. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, csakhogy ennek a srácnak ez nem jött be, annyi, hogy udvariasan beszélgetett velük egy kicsit, és kész. Ugyanis ez a fiú 18 éves.
2011. márc. 20. 10:59
 6/11 szamóca. ***** válasza:
pechjük volt. idpsebbel kezdtek, neki tán már benőtt a fejelágya. de a legtöbbnek be fog jönni egy ideig.
2011. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik, az menő, ha k*rvulnak. Én is utálom az ilyet, az én osztályomban is vannak ilyen szűzku*rvák. HA a pasinak egy kis esze is van, akkor csak beszélget esetleg velük, és ennyi. Ha pedig kikezd velük, akkor a ppasinak diónyi esze sincs, és akkor vihetik nyugodtan :D
2011. márc. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ennek az egynek örülök, hogy nem kezdett ki velük, és nem kezdett velük flörtölni, pedig a csajok még le is fényképezték a telefonjukkal.

Mert a bnőm rengeteget áradozott már előtte a srácról,és ha ezt megtette volna, akkor elég nagyot csalódtam volna benne.

2011. márc. 20. 11:13
 9/11 Thurston ***** válasza:
Elősözör azt kéne realizálni, hogy talán nem minden kérdést lehet letudni azzal, hogy "mert ő ezt menőnek hiszi", és kész.
2011. márc. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 szamóca. ***** válasza:
Thurston, írkálhatunk mi ide teljes pszichológiai elemzést, talán értelmesnek is tűnne, de ebben az esetben nincs többről szó minthogy bizony ezt menőnek hiszik. ennyi.
2011. márc. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!