Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pedofilok hogy bírnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pedofilok hogy bírnak kislányokra beindulni?

Figyelt kérdés
mármint van pl egy 8 éves kislány.. azért nem undorító ha valaki beindul rá? még semmi nőiesség nincs benne... meg hát akik 12-13 éves lányokra indulnak be... miért nem keresnek maguknak egy idősebb nőt?
2011. márc. 20. 11:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
60%
Mert akkor nem lennének pedofilok :D és pedofilok nélkül milyen tökéletes világ lenne? brrr :D
2011. márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
37%
A pedofilok ocsmány emberek... Azért indulnak be kislányokra, mert baj az elméjükkel.. Ocsmány emberek...
2011. márc. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
De hogy az összes dögölne meg!!! monjduk ha megnéz egy tinilányt az nem jelenti azt hogy pedofil, de ha megerőszakolja..
2011. márc. 20. 11:17
 4/30 anonim ***** válasza:
92%
( 14/F ) én a korombelieket szeretem pl 13-16 évesig. de inkább a 14 fele hajlok mert szeretem ha "aranyos" az az egészséges ha valaki a saját korabelieket szereti. azé 8 éves má dúrva... melle nincs. még a segge se jó. szval én nem értem meg a pedofilokat
2011. márc. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
23%
ez olyan mint a buz.ik. azok is hogy bírnak egymásra izgulni, fogalmam sincs...dögölne meg az összes bu.zi meg pedofil, selejt az összes, valami el van rontva bennük.
2011. márc. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
33%
ha úgy nézzük. pl egy 20 éves srác meglát 1 érett 15 éves csajszit az nem pedofil azt meglehet érteni. de a pedofiloknak az a lényeg hogy nagyon fiatal legyen de azoknak az is mind 1 hogy fiu vagy lány... kocsog homók
2011. márc. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
46%
Ha 8 évesen már lenne segge és melle te már rárepülnél, vagy mi?:D nagyon értelmes vagy itt 14 évesen -.-"
2011. márc. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
68%
Kevertek sok mindent, pedofilt, ephebofilt, erőszakoskodót, homokost. Pedofil nem egyenlő a homokos papokkal, és nem egyenlő az erőszakoskodókkal, akik max azért rontanak meg gyerekeket, mert a saját hatalmukkal rajtuk tudnak visszaélni. Ez olyan, mint pl. minden hetero kimegy és nőket erőszakol az utcán. Bonyolultabb téma ez, mint ahogy elképzelitek.
2011. márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
[link] erre meg már nem tudok mit mondani...-.-""
2011. márc. 20. 11:29
 10/30 A kérdező kommentje:
ezekután még jó hogy női pedó nincs
2011. márc. 20. 11:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!