Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből, milyen jelekből fogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből, milyen jelekből fogom észrevenni, ha tetszem valakinek? 14 éves vagyok, lány.

Figyelt kérdés
mellesleg legjobb barátomnak mindig összejön minden..amikor ketten vagyunk normálisan lehet vele beszélni..de amikor fiúkkal vagyunk össze-vissza röhög, próbál hülyéskedni..én ilyet nem csinálok..lehet, hogy ez a baj?
2011. márc. 20. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
erre tudok válaszolni mert 14 vok és fiu. na pl ha nekem tetszik valaki általába mindig tudtára adom hogy milyen jól néz ki. próbálok találkozni vele. közel ülök hozzá. és ha mondjuk találkozol a sráccal és elvagytok nyugottan öleld meg meg hasonlók és a reakciójából rájössz . esetleg azse baj ha a puszi félre megy ;)
2011. márc. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ó, köszönöm szépen :))))
2011. márc. 20. 11:31
 3/10 anonim válasza:
Hat enis 14 vagyok,szoval ha nekem bejon,probalok kozel lenni hozza,bokolok,illedelmes vagyok vele(mondjuk altalaban mindenkivel:D),segitek neki ha kell,kb. az elottem szoloval mindenben egyetertek.Egyebkent enis ugy vagyok,hogy negyszemkozt szoktam normalisan beszelni a csajjal,ha fiukkal vagyok fog a hulyeseg :))
2011. márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen (:<33
2011. márc. 20. 13:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Na akkor most jöjjön egy ellenpélda. 17 vagyok és nálam abból jöhetnél rá, ha szemétkednék veled, persze csak óvatosan, nem olyan bántóan. Amúgy meg semmi extra.
2011. márc. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

17 vok és ha bejön egy lány akkor vmi kis hülyeségével cukkolom hogy legyen vmi amiről eszébe jutok aztán egy darabig pihentetem a dolgot, aztán általában úgy alakul hogy egy bulin "véletlenül" összefutunk, beszélgetünk nevetgélünk, iszogatunk (mértékkel!) hazakísérem elköszönök.


legközelebb ugyan ez csak adok/kérek egy érzelmesebb puszit és aztán már megy minden magától :D


de te valszeg nem jársz bulizni és szerintem ezen még kár gondolkoznod. 14 évesen még tök felesleges kapcsolatban élni :D

ez az én véleményem :D

2011. márc. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mellesleg az ilyet sztem megérzik a lányok, ha meg kölcsönös a szimpátia akkor nincs miről beszélni :D
2011. márc. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kj
2011. márc. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi. mondjuk volt már barátom... de most elég sok a pasi, és nem tudom melyiknek tetszem:\\
2011. márc. 27. 20:49
 10/10 anonim ***** válasza:

En "kicsit" idosebb lany vagyok. sajat tapasztalat, hogy ha a fiu keresi a tarsasagodat,ha nem is feltetlenul megy oda beszelgetni, de a kozeledben van.

Es nyilvanvaloan, ha nem olyan felenk, akkor megtalalja a modjat, hogy kapcsolatba keruljetek. akar beszologatas, akar bokolas, segitsegkeres, barmi indok.

En azt latom, hogy ha nem jossz be egy fiunak, akkor elkerul, nem nez rad, nem szol hozzad.

2012. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!