Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátommal most leszünk 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal most leszünk 3 évesek, az ajándék megszerzéséhez kéne a segítségetek. ötletek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Pécsen lakunk, szeptembertől szeretnénk összeköltözni barátommal. évfordulónkra azt találtam ki hogy veszek neki egy különleges lakatot,amit az itteni lakatfalra tennénk fel,a kulcsot pedig tóba dobnánk. ez szimbolizálná örök szerelmünket.

hol lehet szép,esetleg szív alakú lakatot venni? már nagyon sok helyen kerestem,de mindenhol a hagyományos lakatok vannak,hatalmas márkagravírozással.. esetleg egy sima lakatba is gravíroztatnék,de "üres" lakatot sem láttam még sehol.

tipp?ötlet? esetleg egy weboldal,ahonnan rendelhető?

köszönöm a segítségeteket :)


2011. márc. 20. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]



[link]


hirtelen ezeket találtam.Remélem segítettem.És szerintem nagyon jó ötlet!!:)

2011. márc. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

még egy:


[link]

2011. márc. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Jaj,de belejöttem.Remélem találtál ezek közül megfelelőt: D

2011. márc. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm,megnézem ezeket :)

a pixmac sajnos csak kép,nem maga a termék vásárlása,az antik lakat nem működik a leírás szerint,a 3. link jónak tűnik viszont a hagyomány szerint el kell dobni a kulcsot,ez pedig számzáras..

azért köszönöm a segítséget,kutakodok még..:)

2011. márc. 20. 12:33
 5/6 A kérdező kommentje:
ezek a külföldiek nagyon jók :) kiszámolgatom mennyi lenne,szállítási idővel,mindennel együtt..:)
2011. márc. 20. 12:35
 6/6 anonim ***** válasza:

rendben: )Reméljük összejön: D

Igazán nincs mit.^_^

2011. márc. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!