Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar téged a másik vallása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar téged a másik vallása?

Figyelt kérdés
Ha például valaki wicca, Jehova tanúja vagy ha valakinek ilyen vallása van: [link] akkor egyáltalán nem jössz össze vele?
2011. márc. 20. 16:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
100%
a jehovak nem is jönnek össze nem a vallásukhoz tartozokkal..
2011. márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
Tényleg? Ezt nem is tudtam.
2011. márc. 20. 16:26
 3/61 anonim ***** válasza:
85%
Hát nem tudom, de ne akarja rám erőltetni, sőt ne is beszéljen egyáltalán róla.
2011. márc. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
35%

Ha valaki keresztény, muszlim, hindu, stb. nem zavar. Az sem, ha valakinek teljesen önálló felfogása van a hitről, úgymond saját vallása van.


Ateista kicsit zavar, de még elfogadom.


Ha valaki szektás v. hasonló pl. hitgyülis, szcientológus, sátánista az marhára zavar. Ilyennel tuti nem jönnék össze. Nem a vallás miatt, szimplán hülyének tartom.


26/F

2011. márc. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
85%

Én úgy tudom, Jehova tanúi nem jönnek össze más vallásúval, de lehet, hogy tévedek.

Engem nem zavarna a másik vallása, ha nem próbálna meggyőzni engem róla, vagy rám kényszeríteni és esetlegesen később, ha gyerekünk lesz, akkor tudnánk kompromisszumot kötni a nevelésével kapcsolatban.

Egyébként szerintem minden vallásnak valahol közös gyökere van, úgyhogy ha az illető nyitott lenne és nem fanatikus, nem hiszem, hogy bármilyen probléma lenne.

2011. márc. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
39%
Ha muzulmán, buddhista, stb., az nem zavar. Ha zsidó, az is inkább a származása miatt. De ha ilyen szekták tagja, akkor tuti h más se stimmel nála, szal nem jönnék össze vele.
2011. márc. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
95%

16:25


Az én barátnőm jehova, pedig keresztény vagyok! Mi azt mondtuk a másiknak hogy nem próbáljuk meggyőzni a másikat a véleményünkről és hogy vallásszabadság van, kölcsönösen elfogadjuk a másik nézetét de kitartunk a saját nézeteink mellett. :)

2011. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
61%
Én személy szerint csak történelmi egyházhoz tartozó (kivéve zsidó) lánnyal jönnék össze.
2011. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
64%
Én meg a hindukra bukom.
2011. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
69%
20.09 Én is azon a ponton vagyok.
2011. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!