Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anális szextnek lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anális szextnek lehet valamilyen káros egészségügyi következménye?

Figyelt kérdés
Mivel nem szedek tablettát,a férjem pedig nem nagyon szereti a gumit, emiatt mostanában többször dugta a popómat mint a puncimat, mert oda simán beleélvezhet. Én is élvezem ha a popsimba dugja, még el is tudok így élvezni. Kicsit félek, mert azt hallottam, hogy a popsi ki tud tágulni a sok szextől, és széklettartási problámák adódhatnak. Valakinek van ilyen tapasztalata?
2011. márc. 22. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
17%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__16..


ha ebbe beleolvasol akkor a kérdező azthiszem forrás anyagot is linkelt, ami azt állítja hogy bizony pelus kell...

2011. márc. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
ha megfelelő a kenés akkor nem érhet baj. mikrosérülések érhetik a bemeneti részt, de hogy kvázi ezért kakijj be szerintem kizárt
2011. márc. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Én meg b*zi vagyok és rendszeresen dugnak ott. Még soha semmi problémám nem volt emiatt.

De már hallottam olyat is, hogy aranyeret lehet kapni tőle hosszú távon.

2011. márc. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Tom Benko ***** válasza:
50%
Kis tornával megelőzhető, ha nagyon aggódsz. Azért nem árt figyelembe venni, hogy székletet sokkal sűrűbben ürítesz, mint dugsz, mégsem tágult még ki.
2011. márc. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnálnám, ha abba kéne hagyni az análozást,mert nagyon szeretjük csinálni.
2011. márc. 22. 22:28
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Azért az cikis volt, mikor Ferencsik János nagy karmesterünk, aki köztudottan homoszexuális volt, pelenkában vezényelt és zörgött a nylon a fenekén.
2011. márc. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
A megszakításon még nem gondolkodtatok? AZ senkinek nem jár semmilyen veszéllyel.
2011. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
millen megszakíttás? nem priccol a seggébeí?
2011. máj. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha tud újraéleszteni, akkor nem gond. A végbélben van egy ideg (a bolygóideg), amit ha eltalálnak, akkor leáll a szív és a légzés. Mi olyan szempontból tanultunk róla, hogy van olyan beteg, aki nem tud üríteni, ilyenkor az ápolónak kell kiszedni neki, és ilyenkor volt már, hogy leállt közbe a beteg szíve és légzése. Úgyhogy óvatosan kell csinálni. Persze lehet, hogy anális szexnél ezt nem találják el az emberek, hiszen wc-zésnél sem találja el a kaki azt az ideget. Jó kérdés. Hát én nem kockáztatnám meg, de én egészségügyet tanulok, és lehet, hogy félősebb vagyok ilyen téren, mint mások. Székletvisszatartási problémák nem tudom, hogy jelentkeznek-e anális szex következményeként, mivel erről nem tanultunk. Azért ha továbbra is ezt csináljátok, nem árt, ha a párod tud újraéleszteni. :D
2011. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, mert itt pl tök máshol mutatják ezt a bolygóideget, nem a s*ggben: [link]

Amúgy a akkor a "búzák" folyton újraélesztgetik egymást? Érdekes lehet, ahogy így elképzelem. :)

2011. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!