Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges szexuális vonzalomb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges szexuális vonzalomból szerelem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában csak az egyik félnél alakul ki!
2011. márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem így alakul ki. Viszont, ha szexuálisan vonzódsz hozzá, mellette lehetsz szerelmes is belé. De ha valakibe már szerelmes vagy, akkor szexuálisan is vonzani fog.
2011. márc. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért itt több info kellene.Pl.:én amikor megismerkedtem egy pasival szét szedtük egymást szexuálisan én bele tudtam szeretni de ő belém nem!
2011. márc. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Miért ne? Elképzelhető olyan helyzet, hogy két ember még nem ismeri igazán egymást, de nagyon vonzódnak egymáshoz szexuálisan, aztán később kiderül, hogy lelkileg is összeillenek.
2011. márc. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem ez volt.:) és lehet ilyen... elöször csak futó kalamndnak indult...aztán egyre töbet voltunk együtt igyis, ugyis...és a végén összejött a dolog. ^^
2011. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne,a szerelemben semmi sem kizárt:-)

Bár van úgy.hogy csak az egyik félnél alakul ki,de én nem tartom lehetetlenek,hogy egy ilyen kapcsolatból szerelem alakuljon ki:-)

2011. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnél is így volt...eleinte csak szexelni jártak össze,aztán végül egymásba szerettek, 1 évig voltak együtt.
2011. ápr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!