Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszimetrikus arc?!?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem, hogy ha nagyon asszimetrikus az arcom az feltétlenül azt jelenti hogy ronda vagyok? mert ugye azok állítólag a szépek akiknek nem annyira asszimetrikus az arcuk
2011. márc. 23. 22:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
nem feltétlenül ronda de sajnos a szimmetrikus és átlagos arcok tetszenek a legjobban az embereknek.
2011. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

"azok állítólag a szépek akiknek nem annyira asszimetrikus az arcuk"


Ezt jól kicsavartad. Szóval... azokat tartják jóképűnek, helyesnek és/vagy szépnek, akiknek minél szabályosabb az arcberendezésük, minél szimmetrikusabbak az arcvonásaik.

A kérdésre a válasz tehát: igen.


De ez nem jelenti azt, hogy aki állítólag asszimetrikus, azt nem fogja senki szimmetrikusnak látni soha.

2011. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
sokan azt mondják helyes gyerek vagyok és nem vagyok ronda.. de én nem értem, a másik fele pedig hogy azt mondták nagyon asszimetrikus az arcom
2011. márc. 23. 22:18
 4/17 anonim ***** válasza:
az állatvilágban így az embereknél is a szimmetrikus forma a szép. ez azt súgja, hogy egészséges életképes utódokat tud nemzeni- világra hozni az illető. ennek ellenére lehetsz még szép, de ez egy ösztönös dolog, hogy a szimmetrikus dolgokat látjuk szépnek.
2011. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

-Mami, mami ugye szép vagyok?

-Szép? Ehhh.. hát helyes vagy..

-De szép vagyok?

-Hááát maradjunk inkább a helyesnél..


Remélem érzékelteti a lényeget.

2011. márc. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Moszuke ***** válasza:
54%

tökéletesen szimmetrikus arcot taszítónak nem emberinek látjuk, de tökéletesen szimmetrikus nem is létezik.

de mint írták már fentebb is.. nyilván aki kedvel mint embert az azt mondja jól nézel ki... aki meg nem ismer vagy nem kedvel mint ember az odavágja, hogy csúnya vagy.

objektív véleményt akarsz? tegyél fel képet..:)

2011. márc. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
Nekem sebhely van a jobb arcomon és tök szereti a barátnőm :)
2011. márc. 24. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

már bocsi, de ezt a sok h.lyeséget nem tudom honna szeditek...



1. mindenkinek asszimetrikus az arca, így szimmetrikus arcot nem nagyon láthattatok még soha az életben

2. az életben szimmetrikus arc nem létezik, amit szimmetriának hisztek, az valójában asszimetrai

3. az asszimetria a szép, a szimmetria pedig ronda


nem ártana 1-2 antropológia-könyvet átfutnu

2011. márc. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%

De ügyesen 3 pontba szedted a 2 pontodat.


"3. az asszimetria a szép, a szimmetria pedig ronda "

Kinek mi. Ne általánosítsad, vonatkoztasd mindenkire a saját nézetedet.

2011. márc. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez a videó tökéletesen prezentálja, hogy mi a szép és mi a csúnya a kérdésedre válaszolva!

https://www.youtube.com/watch?v=ARrdXKXq2Gw

2014. aug. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!