Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadhatnám el magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadhatnám el magam annak ellenére, hogy mindenki azt hajtogatja nagyon csinos vagyok?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy "hűű, de csini vagy", meg stb., még lányok is mondják, hogy baromi jó alakom van. Viszont nekem egyáltalán nem tetszik az alakom, ezért semmi önbizalmam nincs, ami azt eredményezi, hogy kisugárzásom sincs. Mit tehetnék?


17/L


2011. márc. 24. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sajnos csak 1 dolgot tudok mondani, hogy próbáld meg. Saját tapasztalatomból mondom, hogy el lehet, lehet nem kis idő, de el lehet. Mondjuk én most, 18 évesen fogadtam el magam.

18/f

2011. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem is nehéz önmagamat elfogadni. Fiú vagyok.
2011. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hűű, de csini vagy:) Nekem tetszel;) De fogadjuk fordítva: hm...bocs nem vagy az esetemXD
2011. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom összerakni a képet 3.
2011. márc. 24. 21:30
 5/11 anonim ***** válasza:

én vagyok a második válaszó..

nem voltam még lányal, és talán ezért nem tudom igazán lányok mit gondolnak rólam... és ezért vagyok bizonytalan magamban.


Ha te se voltál fiúval, akkor talán ebben van valami?

Ha meg voltál, akkor ennek talán nincs semmi köze hozzá..

2011. márc. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én mondom neked: hűű, de csini vagy:) Nekem tetszel;)

És te mondanád nekem: hm...bocs nem vagy az esetemXD

Így értettem, most már érthető?

2011. márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Teljesen általános probléma.. Rengeteg lány illetve fiú is vergődik hasonló helyzetben.. Én ajánlom azt, hogy úgy próbáld meg elfogadni magad, hogy előtte azt fogadd el, hogy ami van az olyan és kész. Nem tehetsz róla.. Ha az arcod vagy a cicid nem tetszik akkor pláne. Ezt dobta a gép és nem tudsz rajta változtatni. Ilyennek teremtettél...

Ha a lábadat vagy a fenekedet illetve a derekadat nem tartod elég formásnak akkor ideje tenni érte valamit. (tornázás) ha eddig nem tetted volna... Nem pedig otthon gubbasztani és "nekem nincs kedvem" "engem nem is annyira érdekel" stb.-vel elhessegetni ezeket a gondolatokat és tovább sajnálni magad illetve keresgélni a hibákat.

2011. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem könnyű ilyen kérdésre válaszolni, és talán nincs is olyan megoldás, ami mindenkire alkalmazható lenne. Korábban volt esetleg olyan, hogy mondjuk valaki sértő megjegyzést tett rád az alakod miatt (pl. gyerekkorodban csúfoltak stb.)? Esetleg ennek is lehet a következménye az, hogy a jelenben nem tudod elfogadni magad. És konkrétan mi a problémád az alakoddal? És miért zavar? Mondjuk félsz attól, hogy nem kellesz majd a fiúknak? A szüleiddel milyen a viszonyod, gyerekkorodban mennyi elismerést kaptál tőlük? Mert előfordulhat, hogy az alakoddal való elégedetlenség csak a felszín, és valójában mással vagy elégedetlen, csak tudat alatt az alakodra vetíted ki az egészet. Most így hirtelen kb. ennyi jutott az eszembe.
2011. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

az utolsó kemény volt.

That shit is deep man :P

2011. márc. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kemény. De igaz.
2011. márc. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!