Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen el lett b. szva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen el lett b. szva?

Figyelt kérdés

Előre bocsi hogy hosszú...

Van egy srác, akivel régóta nagyon jó barátok voltunk, sőt, a legjobb barátom volt, neki mondtam el mindent és ő is nekem.

Aztán történt egy szép napon, hogy egymásba szerettünk, összejöttünk. Együtt voltunk több mint fél évig, szinte tökéletes kapcsolatunk volt. Aztán egyik napról a másikra elhagyott, pedig előtte még kb egy héttel teljesen az látszott rajta hogy még mindig odáig van értem.Mindegy.

Szakítás után megbeszéltük, hogy újra olyan jó barátok leszünk, mint régen. Azt mondta, már neki is hiányzik az a dolog. De ez nem megy. Nem is keres, meg semmi. Pedig már több hónap eltelt azóta, és én sem sírok már utána. Inkább a barátsága hiányzik nagyon. Ritkán beszélünk, és akkor se nagyon merülünk bele a dolgokba.


Szerintetek már sosem lesz újra a régi barátság, vagy csak ilyen sok idő kell hozzá?:(


2011. márc. 26. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt velem is, csak mi 2,5 évig voltunk együtt. 8 hónapja nem szólunk már egymáshoz... :(

De drukkolok, hogy nálatok ne így végződjön.

2011. márc. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz
2011. márc. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak egy "sima" exemmel tudok példálózni, mi nem voltunk barátok előtte. 2 évet jártunk, többször megcsalt, de egy pasival és 1,5 évvel később jó haverok lettünk.
2011. márc. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!