Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a szexualitással kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a szexualitással kapcsolatos élményed, amit a legszívesebben elfelednél?

Figyelt kérdés
Amit én legszívesebben elfelednék, az az első csók, első petting és a szüzességem elvesztése... :( Katasztrofális élmények és vérzik a szívem, hogy minden NAGYON fontos szexuális élményem ennyire rossz lett... :,(
2011. márc. 26. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első csókom nekem sem volt jó. És a szüzességem elvesztése sem... úgyhogy ne búslakodj, nem vagy ezzel egyedül. Ha tehetném én is visszacsinálnám.

De tudom, hogy ezeken semmi sem múlik :) Lehet fogsz rájuk emlékezni örökké (hiszen az elsők...), de (remélhetőleg) nem ezek lesznek a meghatározó elemei az életednek. Majd jön valaki, akivel minden első jó lesz :)

2011. márc. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem volt ovi óta egy sem.
2011. márc. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Megdugtam valakit akiről reggel derült ki, hogy nem Beának, hanem Bélának hívják, csak szeret női ruhában lenni!

:(

2011. márc. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt felejteném el szívesen, h kb 5 éves voltam, mikor gyakran jártak hozzánk a szomszédék, és a fiuk serdülő korú volt, az volt a kedvenc időtöltése, hogy elkapott engem vagy a húgomat, letolta a bugyinkat, elővette a farkát és oda vissza húzogatta a puncinkon... Akkor nem is tudtam, mit csinál velem, csak 10 évvel később döbbentem rá. És szörnyen sajnálom a húgomat, mert attól félek, benne ez olyan mély lelki nyomot hagyott, hogy talán sosem lesz barátja. 18 éves múlt, és már több fiú érdeklődött iránta, de soha senkivel nem járt.

Amiket Te írtál azokkal szerencsére nincs gond. Az 1. csókom és petting az első szerelmemmel volt, bár a csók elég bénára sikeredett, de azért mosolyogva emlékszem vissza rá. Szerettem azt a fiút, bár a következő barátomnál jöttem rá, hogy mi is az igazi szerelem. Ezért is örülök, hogy az 1.vel 1,5 év alatt nem feküdtem le egyszer sem. A 2. barátommal 1 év után feküdtem le, és életem egyik legcsodálatosabb élménye volt, mert azzal az emberrel történt, akit tiszta szívemből szeretek és Ő is engem, és Vele szeretném leélni az életem (több, mint 3 éve együtt vagyunk). Mindig is életem egyik legcsodásabb eseményeként fogok visszaemlékezni rá. Ezért is jobb néha többet várni, hogy aztán ne csalódjon az ember, hanem életre szóló élmény legyen...

20L

2011. márc. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor nagyon stresszes voltam, és ez kihatott a szexre is, nehezen állt fel :S utána pedig gyorsan annyi is lett a merevedésnek, aztán már azon paráztam hogy mennyire szar barátnőmnek is ez a helyzet :S ő persze melettem volt, de hát ez akkor is kellemetlen, nagyon... :S
2011. márc. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!