Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül maradtam és nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül maradtam és nem tudom mi lenne a helyes lépés. Kezdjek új életet máshol?

Figyelt kérdés

Négyen voltunk nagyon jó barátnők, de mind bepasiztak, elköltöztek, stb. Tudtam, hogy én maradok utoljára és teljesen magányosnak érzem magam :(

Én nem tudok bepasizni, három éve nincs senkim és mivel a csajok már nem jönnek el bulizni, ezért esélyem sincs. A környéken pedig nincs nagyon olyan hely, ahol egymagad ismerkedhetsz...hobbi, okj lehetőség szintén kizárva, a munkahelyem miatt.

Na mindegy, nem akarok görcsösen keresni, de lassan itt a ideje azért...szinte látom, ahogy 40 évesen itthon élek, majd egy öregek otthonában fogok meghalni egymagam...

Mit tegyek szerintetek, költözzek el? A családom ugyan ideköt, de akkor is... Vagy vállaljak munkát egy hajón? Látom ahogy mások élik az életüket ezerrel, én pedig csak szomorkodom, pedig nem ilyen voltam...Társkereső kizárva.


23/L


2011. márc. 27. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Társkereső kizárva. Akkor hogyan,ha nem teszel semmit?majd az öledbe hull??majd egy öregek otthonában fogok meghalni egymagam... És még hány nagycsaládos járt így?Tehát nemis nagyon akarsz ismerkedni!Kifogások azok bezzeg vannak!
2011. márc. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, valóban megváltozhat az életed, ha új helyen, új társakat keresel. Ha van rá lehetőséged változtass. Rosszabb nem lesz. Sok sikert!
2011. márc. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első:


hát igen, kizárva, mert ha valaki a környékről rábukkanna, az biztos, hogy közröhej tárgya lennék és még annyi esélyem se lenne, amennyi eddig volt. ne tudd meg, mit kapott az egyik ismerősöm, aki így tett...

A nagycsaládos esettel kapcsolatban igazad van, elképzelhető, hogy eltúloztam a dolgot, viszont azt nem állítanám, hogy csak kifogásaim vannak.

Tényleg éveken keresztül jártunk minden hétvégén két naponta is bulizni, vagy csak beültünk pizzázni, pubokba, kijártunk meccsekre, éveken át utaztam vonattal iskolába, sorolhatnám. Semmi komoly. Csupán kizártam a társkeresőt, amit 10-ből 8 ember ugyanígy megtenne.


Második:


igen lenne lehetőségem, csupán édesanyám állapota tart vissza...

2011. márc. 27. 09:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Addig is, amíg nem találsz fiút szexkapcsolat nem érdekelne?:)
2011. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem :)
2011. márc. 27. 11:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Így nehéz. De próbálj többet elszabadulni, társaságba járni.
2011. márc. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És egy 18 éves sráccal összejönnél?:)
2011. márc. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem csak bulikban lehet ismerkedni, és meglepődnél, hogy hány magadfajta ember van társkeresőn pont ezek miatt az okok miatt. Bulikból kiöregedtek, a banda szétoszlott, munka mellett nem igazán érnek rá sok időt igénylő dolgokra, stb... Én 26 vagyok, de szinte egy velem egykorú barátom sincs akivel összejárjak, 2 társasághoz is odaverődtem, de mindkettő fiatalabb korosztály nálam.
2011. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon ismerős a szituáció.Mi is végeztünk az egyetemen, a társaság szétszóródott a szélrózsa minden irányában.

Én is tartok a társkeresőtől, de amíg az ember nem lel új barátokra, társaságra vagy nem kerül olyan helyre, nem igen marad más lehetőség. Persze véletlenek lehetnek, pl. könyvtár, bolt, busz, sosem lehet tudni.

A költözést még nem sietném el. Vagy bejön vagy nem. Ha idegen helyen szintén egyedül marad az ember, még rosszabb.

Hallottam olyan szervezett utakról is, amire csak egyedülállók jelentkezhetnek. Ha minden kötél szakad, esetleg ezt is kipróbálhatod.

Hát nem könnyű, az biztos, én meg egy tízessel több vagyok, ez is nehezíti a dolgot, viszont Te fiatal vagy, még sok lehetőséged van!


33F

2011. márc. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!