Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy bajom van, megtaláltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bajom van, megtaláltam az igazit, hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy egy osztálytársnőmbe szerelmes lettem kb 4-5 hónapja, volt hogy elmult egy ideig, aztán megint, és már egy ideje igy van, hogy felejthetném el???

Nem kérdeztem meg tőle hogy lehet e belőle valami, csak a barátaitól-barátnőitől de a legtöbb szerint nincs nála esélyem, szóval nem rontom el a barátságunkat (habár nem vagyunk nagy barátok, csak elég sokban hasonlitunk, pl: mind2en szeretjük a csokit, az álatokat, a nyelveket, de nagoyn keveset beszélünk, sőt, alig néz rám, volt olyan hogy oda ültem mellé és rám se nézett, szóval nem ugy foglalkozik velem mint egy baráttal, szóval valószinű semmit nem akar és ezért viselkedik igy velem (habár nem tudom honnét tudhatja hogy szeretem...)) szóval nem akarom még ezt a kicsike barátságnak nevezhető kapcsolatot se elrontani, egyszerüen el akarom felejteni...


És, szerintetek érdemes megkérdezni? Ugy értem, utánna normálisan viselkedne, igaz ez egyéntől függő, és szerintem van nála picike esélyem, esetleg elhivhatnám randira, de nagyon félek attól hogy nem fog velem többet beszélni..........


Bocs hogy hoszú lett, alőre is kösz a válaszokat 17-f


2009. febr. 25. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig meg kéne kérdezned.

Ugyanis az igazit lehetetlen elfelejteni, és ő se tud végleg, még ha próbálkozik is, nyitva hagy egy kiskaput valamilyen formában, hogy ha bármi történik, megtalálhasson. Tapasztalat. Esetleg lepd meg valamivel nőnapon, úgyis most lesz 8-án.

2009. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd csak meg. A barátnők nem mérvadóak ebben.

Téged sértene, ha valki beléd szeretne? eNNEK MINDENKI ÖRÜL, NEM? Max. nemet mond, és minden megy tovább.

2009. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van ennél nagyobb baj is,mint hogy megtalálja az ember az igazit :)


...ha elereszti :(

2009. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez jól esett :) kössz :) :) igen meg fogom tőlke kérdezni, csak egy pár dolgot előtte kell csinálnom, jó felé haladok mert mostmár kicsit közelebb kerültem hozzá :D aztán elhivom egy randira valami étterembe, vagy valahová valamit meginni :)


Kössz a válaszokat :D nagoyn rendesek vagytok!!

2009. febr. 25. 11:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
"Nem kérdeztem meg tőle hogy lehet e belőle valami, csak a barátaitól-barátnőitől de a legtöbb szerint nincs nála esélyem" more észnél vagy ne a barátai barátnői döntsékmár el helyette h tetszel e neki vagy sem , amúgy meg ha ennyire jóba vagy velük akár még segíthetnek is neked e dologban :)
2009. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!