Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merevedési zavar? Hogy lépjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merevedési zavar? Hogy lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok. Többször próbálkoztunk már lefeküdni, de mindig merevedési zavarom van és így nem jöhet létre. Most egy hosszabb idő után próbáltuk megint, azthittem most jobb lesz, de tévedtem. Kezd elég kellemetlenné válni ez köztünk. Orvosnál voltam, aztmondta nincs semmi baj. Mit csináljak?
2011. márc. 27. 10:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Másik orvos vagy engedd el magad!
2011. márc. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Mire fel mondta az orvos, hogy semmi baj?


Csak a barátnőddel van ez, vagy akkor is, ha egyedül vagy? Régebbi kapcsolatoknál (ha volt) is ez volt?

2011. márc. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez egy ilyen rossz "spirál". Minél inkább akarod annál kevésbé sikerül. Egyre jobban stresszel-sz. Ezen csak egy jó pszichológus segíthet. Esetleg egy türelmes csaj.
2011. márc. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Valószínűleg túl ideges vagy, és leblokkolsz.

Nehéz a "vizsgadrukkon" túlesni, ha eleve úgy készülsz, hogy hhúúúú, most szex lesz, és múltkor se sikerült.

Ne készülj rá, csak pettingeljetek, aztán ha úgy érzed, eljött a pillanat, majd egyszercsak belül találod magad. XD

Ha nagyon nem tudsz ellazulni, egy pohár pezsgő (amit közösen fogyasztotok el) sokat segíthet, de a részegség csak rontana az állóképességeden.

2011. márc. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
urulógushoz mentem, és ő mondta rá vizsgálat után, h szervileg meg testileg semmi probléme, szte pszichés. Akkor csak próbáljam meg azt h ne erről szóljon a dolog ha együtt vagyok vele? majd csak alaku lvhogy?
2011. márc. 27. 11:04
 6/19 anonim ***** válasza:
nekem is volt már ilyen párom...nem tudom, hogy szűz vagy-e még vagy sem, ő az volt, és szegénykém iszonyatosan stresszelt. Csak lazulj el nyugodtan, beszéld meg a bnőddel, ha ügyes, úgyis sikerül neki felizgatnia téged, lehet kicsit több ideig tart majd neki. a lényeg annyi, hogy ne feszengj, minden a fejben dől el. ne azon kattogj előjáték közben, hogy "úristen mi lesz ha mostsem...." hanem élvezd a pillanatot:)
2011. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
igen az vagyok, ő pedig elég tapasztalt, csak már kezdd problma lenni, h megint nem sikerül..:(
2011. márc. 27. 11:12
 8/19 A kérdező kommentje:
az elsőre, hopgy előtte 1 bnőm volt, vele nem jutottunk el a szexig, de mindig álltam rendesen. De most is ugyérzem h csak akkor nem keményedek meg eléggé ha arról lenen a szó, h nah akkor csináljuk.
2011. márc. 27. 11:14
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem tesztoszteron zavar lehet vagy pszichés. A libidód milyen? Itt olvashatsz a tesztoszteronról bőven:


[link]

2011. márc. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ne problémázz rajta, hogy nem sikerül... ez csak további feszengéseket szül. próbáj meg egy nap leülni a csendbe és nyugalomba és próbáld meg lerendezni magadban ezt a dolgot:) minden rendben lesz:)
2011. márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!