Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy így érzek most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy így érzek most az elején? Miért nyilallik bele a hasamba ha visszagondolok a csókra? És miért irta ezt smsben?

Figyelt kérdés

tegnap 2.jára randiztam egy sráccal, és hát...megcsókolt:)

és ha visszagondolok a tegnapi jelenetekre belenyilallik a hasamba és mosolygok, de MIÉRT???


És olyan zavarban éreztem magam tegnap előtte csók után, remegtem meg olyan voltam mint egy 14éves pedig már elmultam 18... miért érzem magam zavarban, ugyértem még a kezét is félek megfogni:D MIÉRT??


És mondtam neki este, hogy küldjön sms-t, ha hazaért.

küldött is és odairta a végére, hogy "...aludj jol szeretlek:$ csok:$"

Tök jól esett, de nemtudom ez a szeretlek az a SZERETLEK... azt szeretném ha akkor mondaná, h SZERETLEK, ha tényleg őszintén érzi, nem csak úgy. Nemhiszem hogy 1hónap alatt belémzugott.

ezt mondjam neki, vagy ezt hogyan kezeljem???


2011. márc. 27. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán belédzúghatott 1 hónap alatt.


Sőt, mondok jobbat: te is belézúgtál. :)

2011. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, kell a nagy szerelem, hogy kitartó, hosszú kapcsolat alakulhasson majd ki belőle. Ha az elején nem jó, mi lesz később. Szóval ez így ok. Bár a szeretlek szerintem túlzás, finoman kell vele bánni. Nálam pont fordítva jött össze, a barátnőm(20+) írta 1 hónap után(TEGNAP) először ezt a szót le sms-ben, addig én sem írtam neki le. Szerelmes vagy :)
2011. márc. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a pasimba(mostmár a férjembe)az első randi

után belezúgtam!Én sem hittem,hogy lehet,de lehet!

Még így 6 év után is imádom!!!:)

2011. márc. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! :) Azok a lepkék a hasadban, megalàbbis ìgy fogalmaz mindenki, de ezt az érzést takarja... :) Ne ijedj meg tôle, mert el is veszìtheted, ne akard elkapni, csak élvezd!! Nàlunk ùgy volt, hogy az elsô randi alkalmàtòl kezdve ôssze is kôltôztûnk, nem volt kérdés, hogy ô velem akr lenni én meg vele... A szeretlek szò is természetes volt... immàron 2 éve :)

élvezd, mert van hogy csak egyszer jôn az életben!

2011. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszííí mindenkinek:)

tökjó, felektlem reggel és egyből a csókunk jutott eszembe és nyilaldosott a hasam meg mosolyogtam mint valami hülye:DD

2011. márc. 27. 11:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Válaszaim a kérdéseidre:


1. igen, normális

2. mert szerelmes vagy

3. mert szerelmes beléd


Kisanyám, soha nagyobb gondod ne legyen! :))) Grati és legyetek boldogok! :)

2011. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!