Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetek jellemileg olyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek jellemileg olyan?

Figyelt kérdés

Mint a vasember filmekben a főszereplő, Tony Stark? Illetve, mit gondolsz rola?


Azért ebbe a téma körbe irtam, mert Tony Stark nagy csajozó. :D


2011. márc. 27. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
A csajozásban egyáltalán nem számít a jellem.
2011. márc. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A jellemedről sok minden elárul a helyesírásod.... ami így konkrétan szar.
2011. márc. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jellemileg olyan..hmm.. én csaj vagyok, de számomra egyáltalán nem szimpatikus ha vki másolódani akar, nem önmagát adja...
2011. márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Másolódani?? Ez miféle szó ez?
2011. márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Második,


Ha ilyen jó ember ismerő vagy, akkor mit gondolsz egy olyan emberöl, aki normális válasz helyet személyeskedik a békés kérdezővel? Ha nem tudsz érdemben hozzászolni valamihez, az nem azt jellenti hogy rögtön személyeskedni kell. Egyébként, ha a helyes irással akarsz keménykedni, akkor menj a tudományok/helyesirás témekörbe, és ott trollkodj.

Googleba ird hogy : "grammar nazi", és olvasd el.

2011. márc. 27. 13:32
 6/7 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszoló,


láttam a filmeket, és megtetszett a főszereplő személyisége. Meg a legtöbb embernek van példaképe (ez most túlzás hogy ő lenne a példaképem), és szeretnék ugy élni mint ő. :D

2011. márc. 27. 13:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne akarj más lenni, mint aki vagy, mert nem vezet semmi jóra.
2011. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!