Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy három hónapos kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy három hónapos kapcsolatba mi fér bele? Tudom hogy ez ember függő de úgy általánosságba? Leginkább lányok/nők válaszát várnám hogy mit engedtek meg a párotoknak? 17/f

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:

3hó után már mindent

20/L

2011. márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ha nem vgy szűz és a csaj se az akkor szex ha akrjátok ha meg a csaj szűz és nem szeretné még egyenlőre nem lehet eröltettni (15/L)
2011. márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igazából azt se nagyon engedi hogy a mellkasán egy kicsit feljebb mennyek..Már kezdek frusztrált lenni mert már nagyon kívánom.:S
2011. márc. 30. 22:29
 4/5 anonim ***** válasza:
15 éves lány létére írogat,mint Yoda...:D:D:D hát neked oszt van még mit átélned...
2011. márc. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

azt én is lestem...xD


amúgy attól függ,hogy hány éves a csaj,ha fiatalka akkor kell még várni,bár én a 3hónapot irreálisan soknak tartom, de persze ha szűz...


ha pedig nem az és te sem vagy az és nem vagytok "kezdők" úgymond,akkor sztem 2-3 hét után már normális,vagyis én így vagyok vele,meg eddig ez a tapasztalatom,persze ez szubjektív


F19

2011. márc. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!