Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a lányok nemi szerve egy idő után rózsaszínből átvált feketésre? Mi a pontosan meghatározott oka? És mit lehetne tenni, hogy megmaradjon rózsaszínű- vagy ez nem lehetséges?

Figyelt kérdés

Azon kívűl, hogy sokat szexelt valószínűleg... Vagy nem feltétlenül ez az oka?



Az ostoba kommentekre nem vagyok kíváncsi..:)


2011. márc. 31. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

"Az ostoba kommentekre nem vagyok kíváncsi..:)"


És az ostoba kérdésekkel hogy vagy?

2011. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez mitől lenne ostoba kérdés?
2011. márc. 31. 18:27
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert semmi köze a szexuális élethez,azért. Pigmentekről van szó,ami az idő előrehaladtával sötétül,de van,akinek már egész fiatalon olyan és nincs ebben semmi természetellenes.
2011. márc. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

A kérdés azért ostoba, mert nincs olyan, hogy valakinek színváltós nunija lenne. Mégis hány éves korra teszed, amikor feketére vált? Ha lány vagy, akkor nem lehet, hogy valami nagyon csúnya bőrbetegséget szedtél össze? Vagy esetleg nem attól feketés, hogy mondjuk borostás (neadjisten szőrös) és ha legyantázod, akkor helyreáll a rend? A sok szextől se lesz más színű...

Amúgy általánosan a bőrszíntől függ: ha valaki világos bőrű, annak ott is világos, ha valakinek barnább bőre van, akkor ott is az...

2011. márc. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Na, akkor erre voltam kíváncsi. Hova máshova tehettem volna fel a kérdés ha nem ide?


Én legalább a kérdés valódi válaszára vagyok kíváncsi. Mert volt olyan kérdés ahol bevolt linkelve egy ilyen feketés punci és az okosok meg irogatták, hogy túl sokat szexelt biztos...Na 1.vsz ezért voltam erre kíváncsi hogy mi az igazi válasz. :)

2011. márc. 31. 18:35
 6/13 A kérdező kommentje:

"A kérdés azért ostoba, mert nincs olyan, hogy valakinek színváltós nunija lenne. "


És ezt ki mondta?oO

Egy kérdést tettem fel, miszerint a nőknek feketés lesz ott a puncija...

"Azon kívűl, hogy sokat szexelt valószínűleg.." Ezt meg azért írtam, mert ennyit hallottam róla.

2011. márc. 31. 18:37
 7/13 A kérdező kommentje:

Úgy látom már azért vagyok ostoba, mert kíváncsi vagyok hogy mi miért van. De ha más kérdést tettem volna fel mint amit manapság a sok tudatlan tinik teszik , akkor meg jöttek volna a válaszok-

Persze így csak az okoskodó válaszolók jönnek(nem mind) akik mindennél mindent jobban tudnak.

2011. márc. 31. 18:41
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem arra gondolsz esetleg hogy izgalom hatására vérrel telítődnek a kisajkak és ezért sotétűl el, ha meg nem izgatott világosabb?

És máris színváltós az a punci!

Lány vagy fiú vagy?

28F

2011. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
kérdezd meg anyukád.
2011. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

utolsó:te meg húzd le magad a wc-n:)


lány vagyok. és?

2011. márc. 31. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!