Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt gáznak találjátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt gáznak találjátok?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, szeretek rajzolni, és mostanában folyton "szexi" képeket csinálok... akiknek megmutatom azok mind azt mondják hogy ez már beteg... szerinetek tényleg? :S
2011. ápr. 1. 17:24
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
tegyél fel belőle párat azt megmondom
2011. ápr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

[link]

itt van egy ezt ma csináltam...

2011. ápr. 1. 17:26
 3/36 anonim ***** válasza:
Fúú nemsemmi.Én nem találom betegnek.Szerintem szépen rajzolsz.És ebben nincs semmi beteges szerintem.Nyugodtan rajzolj ilyeneket.
2011. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Semmi beteg dolog nincs a képen, sőt, nem is úgy tűnik hogy ezt egy 15 éves készitette. Ha 15 éves vagy és valóban - teljes egészében - te készitetted ezt a képet akkor koncentrálj a grafikára a jövőben és ne hagyd a tehetséged elveszni.
2011. ápr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
köszi hogy így gondolod... a barátaim akiknek megmutatom mindíg azt mondják hogy ez már beteg (nevetős hangon) aztán nem mondanak semmi mást.. és szoktam mást is rajzolni, de ezek nagyon tetszenek nekem, és jobban is sikerülnek mint más rajzaim :P
2011. ápr. 1. 17:31
 6/36 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen rajzolsz. Ne vedd komolyan a rosszindulatú megjegyzéseket. Gratulálok!
2011. ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy így gondoljátok :) sokat dobott rajtam :)
2011. ápr. 1. 17:36
 8/36 anonim ***** válasza:
Miért lenne beteges? Semmi olyan nincs a képben szerinten. Ez inkább azt jelenti, hogy eszméletlenül jól tudsz rajzolni, gratulálok, ügyes vagy.
2011. ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
*17/F
2011. ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Ebben semmi rossz nincs. Még ha akt képeket rajzolnál az is normális lenne.
2011. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!