Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl gyakran feláll! Ez mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl gyakran feláll! Ez mekkora hátrány a csajozásban? 17f

Figyelt kérdés

Sokszor ha egy szép lányt csak megérintek, máris merevedik a farkam. Discoban mikor táncolok egy csajjal és egy kis tipi-tapi is van, akkor mindig kőmerev. Félek, hogy emiatt perverznek tartanak, vagy nem jönnek össze velem olyan lányok, akiket kiszemelek magamnak :(

nem sokszor verem, hetente 2-3 alkalommal néha többször is. Nagyon taszító az ilyen?


2011. ápr. 1. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
En is igy vagyok ezzel ,ha egy nagyon vonzo jo csajjal vagyok mar attol eltudnak elvezni ha csak simogatom ,csokolgatom. mer lenne ez baj?? mond a csajnak h ez azer van mer olyan bomba jo nő h nem birsz magaddal ,orulni fog neki :D
2011. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
még lehet,hogy fiatal vagy és nem volt sok nővel dolgod.én is így voltam régen.ha egy képre néztem merev lett egyből.vagy olyan haelyzet,mint neked.most már ,annyira nem...majd elmúlik.ezzel minden fiatal így van.32/f
2011. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj e miatt. Csak avszexuális tapasztalatlanság miatt írod szerintem. Az a fontos, h tudd, mikor minek van ott a helye és az ideje. Az, h felál, nem aztbjelenti, h ott és azonnal meg akarod dugni. Ez egy természetes testi reakció. Az számít, h emberileg hogyan álsz a másikhoz. Nyugi, majdvkialakul
2011. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem hátrány. A férfi test természetes reakciója ilyen szituációkban.

Én a múltkor azt vettem észre, hogy osztálytársamnak suliba felállt a farka. Az se volt gáz szerintem, megesik az ilyen. Pedig pont ez a fiú mondta, hogy az osztályban max. 3-4 igazán csinos lány van, amúgy meg van 18 lány..

15/L

2011. ápr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!