Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti hogyan állnátok 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hogyan állnátok 1 megtört személyiségű 18 éves sráchoz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 19:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad, hogy megtört személyiség?
2011. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Megtört személyiségű? Ez mit takar? Ha kedves vagy és odaadó, akkor ugyanannyit fogsz visszakapni, mint amennyit te adsz az embereknek. Biztosan ismerkednének veled sokan a lányok közül, ha kicsit nyitottabb lennél. Legyél bátrabb, és akkor nem kell majd megtört személyiségűnek érezned magad. :)
2011. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Önsajnálat? Szánalmas!
2011. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nagyon sokáig éltem egyedül senkihez sem tudtam szólni,magányos voltam és szomorú.Ezért személyiségeket hoztam létre a fejemben,hogy a magányomat ezekkel a személyekkel csillapítsam.De mostanában csak hátráltatnak és teherré váltak a számomra.Félek úgy érzem,hogy...örökre visszafognak tartani engem a normális emberi kapcsolatoktól.Vannak olyan lányok akik így is elfogadják a magamfajta fiúkat?
2011. ápr. 1. 20:02
 5/23 anonim ***** válasza:

Elsősorban ezt önmagadnak nem kéne elfogadni. Mi az, hogy létrehoztál személyiségeket? Mégis ez hogy működik nálad? Ez nem skizofrénia lenne akkor?

Nem inkább "csak" önbizalomhiányod van?

2011. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem skizofrénia csak megtört személyiség.Eddig mindig tudtam kezelni csak most,hogy a lányok elkezdtek érdekelni azóta NEM TUDOM HOGY HOVA TARTOZOM.olyan érzés mintha 1 senki lennék 1 féreg 1 szánalmas 18 éves alak aki 2 éve kezdett húsvér emberekkel beszélni.Jártam suliba ,de ez más...itthoni módszerrel?...nem is akarom én ezt.
2011. ápr. 1. 20:20
 7/23 anonim ***** válasza:
Neked most nem a csajokkal kéne foglalkozni, mert így semmi esélyed nem lenne náluk, csak mélyítené a problémádat. Szerezz barátokat amilyen gyorsan csak tudsz és hozd ki magadat a mentális betegségedből.
2011. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
most már 19 vagyok és nem javult a helyzet azóta sem:S:S:S
2011. szept. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
számomra érdekes. 18/L vagyok. de kicsit ijesztő is. ha ez nem jelenti h bármi ártalmasat teszel bárkivel, akkor engem nem zavar. én is elég elvont vagyok, de optimista, és többnyire vidám. néha viszont magamba fordult.
2011. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bírom az ilyen lelki-problémás fiúkat, mert nyomasztóak. Nem szívatom őket, nem bántom, nem csinálok semmi gonoszat, csak egyszerűen kerülöm a társaságukat.

20L

2011. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!