Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki nem sikeres a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem sikeres a barátnőzés terén, akkor semmiképpen nem jöhet ki jól a dologból?

Figyelt kérdés

Ha nem jár senkivel és nem szexel, szerencsétlen balfék.

Ha nem próbálkozik, idióta. Ha próbálkozik és nem megy, akkor szánalmas szerencsétlen.

Ha örömlányhoz megy, akkor nevetséges.Ha megerőszakol valakit, akkor kiirtanivaló féreg.

Ha pedig öngyilkos lesz, akkor nevetségesen gyenge, hitvány alak.

De valaki megmondaná, hogy van-e egyáltalán módja annak, hogy leszálljon róla a környezete?


2011. ápr. 1. 21:13
1 2
 1/18 szamóca. ***** válasza:

iiigen.

ha nagyon nem sikerül, akkor valami baj van vele. találja meg a problémát, javítson rajta, és fog menni. és mindenki tisztelni fogja.

2011. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok sikeres a nőknél. Kevés próbálkozásból 0 sikerélmény. Úgy vagyok vele h nem is érdekel már. Az hogy ki mit gondol az a saját magánügye. Válogasd meg a környezeted, a haverjaid. Az igaz barátok nem csesztetnek emiatt. Én lesz_rom mit gondolnak mások. Ha végképp nem bírod mert beszólnak valamit akkor vágj vissza. Mindenkinek van gyengéje. Pl legalább nem csaltak meg mint téged, vagy nekem legalább több az iqm mint 90 veled ellentétben, engem legalább szeretnek a szüleim. Vagy valamit ami érzékenyen érintheti. Akkor bekussol. Ha mégse, törd be a fejét. Ennyi.
2011. ápr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Először is, érdemes lenne kitalálnia magát.

Oké, eddig láttuk milyen volt balfékként. Milyen lenne jó pasiként?

Mind külsőre, mind belsőre. Meríthet önbizalamat sportolásból, jó cuccokból, új hajból, jó humorból, értelmes beszélgetésből...

Kinek mi az amai megy.

Meg persze melyik halra milyen csalit érdemes használni. Nem ugyanarra buknak a diszkós cicamicák mint a visszafogott elegáns hölygyek, vagy a rockercsajok, esetleg a bölcsészlányok. Ugyanazzal a csalival nem lesz mindegyiknél kapás. Szóval a megfelelő területen kell nézelődni, és a megfelelő értékeidet kell előtérbe helyezni. Egy felszínes libának idézhetsz szépirodalmat, az arcodba fog röhögni. Ez viszont nem azt jelenti hogy minden nő ilyen.

Racionálisan nézd végig saját magadat. A szegénylegény csak az esetek 10%ban nyeri el a királylányt. A saját súlycsoportodnál több az esélyed.

Ha valaki nem próbálkozik akkor nincs is esélye. Ne vegyél minden nőt készpénznek az első pillanattól kezdve. Lehet, hogy a jóbarát legjobb barátnője lesz az álomnő. Szóval minden lányt finoman, érdeklődéssel, tisztelettel kezelj. Ha látja benned azt, hogy nem csak felszedni vagy megfektetni akarod, akkor ha nem is akar tőled semmit, de legalább van egy jó nőismerősöd. Egy lányhaver elég jó kapcsolati tőke, hiszen van egy csomó barátnője akivel lehet barátkozni, a sok közül eggyel csak összeilletek. lányban is van elég sok ilyen, csak meg kell találni őket.

Ne frusztráljon a dolg, mert azzal csak magadat lehetetleníted el.

A környezetednek meg hazudj nyugodtan, vagy adj kitérő válszt. A hírnév nagy része mindig csak pletyka, aki felszínes azzal nem érdemes őszintének lenni. Aki barát, az meg úgyse fog bántani, max segít...

2011. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy ez lenne a tisztelet egyetlen mércéje!

Most komolyan, van aki azt hiszi, hogy az alapján tisztelnek vagy nem,hogy van e barátnőd? Szerintem a tisztelet 1000 meg 1 más dolgon múlik és ezen kb. a legkevésbé (max az éretlen csicskáknál)....Én soha nem az alapján tiszteltem valakit, hogy van e nője vagy nincs....szerintem aki ez alapján ítél az a szánalmas

2011. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

21.34

Bocs, hogy megkérdezem, de nem vagy véletlenül PUA?

Nagyon értelmes, összefogott, korrekt válasz volt, köszönöm! :)

2011. ápr. 1. 21:42
 6/18 anonim ***** válasza:
bocsi h offolok de PUA-k nem léteznek, az ilyesmi könyvekről meg szakadjatok le inkább
2011. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagyok PUA, csak leszbikus nő. Mint ilyen női aggyal gondolkozom, de hasonló problémákkal szembesülök, csak kicsit talán könnyebben oldom meg mert látom a "másik oldalt" is. :D
2011. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

21.45

Hogyne léteznének már! :)

2011. ápr. 1. 21:51
 9/18 anonim ***** válasza:
A kérdés nagyon eredeti és nagyon tetszik, ahogy így megfogalmaztad pár mondatban! Tudod, engem a legjobban az zavar,a mikor lányoktól kapod ezt az egészet. Vagyis a lányok csesztetnek emiatt bármelyik okból a fentiek közül, holott ők sose tudhaták, hogy ehhez képest nekik milyen könnyű dolguk van...
2011. ápr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

tegnap 22.58-as

Jól mondod! A suliban volt, hogy szóbakerült egy órán a párkapcsolatok kérdése és a tanár megkérdezett egy lányt, hogy kinek van, illetve nincs párkapcsolata. Mármint úgy értve, mi kell hozzá, hogy legyen.A lány erre: "Aki akar, annak van, aki nem akar, annak nincs!"

Világos.:) Kb. annyira ért hozzá, mint a politikusaink a szegény emberek bajaihoz.

A legszebb az egész helyzetben az, hogy bár a lányok leszólják a fiúkat, de az esélyt sose adja meg egyik sem, mert ugye "nehogymár pont egy lúzerral!"

Sok esetben a fiúnak egy teljesen új környezetben kell próbálkoznia, ha siekrt akar elérni, pont emiatt.

2011. ápr. 2. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!