Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti az alábbi helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti az alábbi helyzetben "lépnétek" valamit?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy meglátsz egy pasit, aki neked bejön. Szemeztek egy ideig, de a pasi nem mer odamenni hozzád. Ilyenkor mit tennél, mit gondolnál a pasiról?


Kort/nemet is ,légyszi.


2011. ápr. 1. 22:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam, vannak oylan lányok/nők, akik soha nem mennek oda egy pasihoz sem, ill. nem kezdeményeznek, még akkro sem, ha pont az esetük a pasi.Mit gondoltok erről?
2011. ápr. 1. 22:25
 2/11 Moszuke ***** válasza:
100%

jól teszik, hogy nem mennek oda.

23/f

2011. ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nőknek kell kezdeményezniük..
2011. ápr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hangulatfüggő, én igazából nem értem ezeket a kérdéseket tizenévesen is ha azt szerettem volna legtöbbször elértem, hogy odajöjjön hozzám a kiszemelt, de volt olyan is hogy én mentem oda.

27N

2011. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21 század bejön valaki nő vagy vagy férfi tök mindegy menj oda ne várjátok a sült galambot a szátokba és ne legyetek ilyen maradiak hogy "mindig a csávónak kell kezdeményezni". Egyenjogúságot akartok itt van nektek az egyenjogúság. Az hogy egy kapcsolatba a férfinek meg kell védeni a nőt meg stb az persze alap.
2011. ápr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nem mennék oda. Milyen nyomi csávó már, ha még oda se mer jönni.


24/l

2011. ápr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én régebben gyakran kezdeményeztem, de most már elvárom, hogy a pasi udvaroljon nekem.

Persze ez nem azt jelenti, hogy ölbe tett kézzel várom a sült galambot a számba, de a konkrét kezdeményezést a pasinak kell megtennie nálam.

Hogy mit gondolok az olyan pasikról, akik ezt nem teszik meg? Hát alapból nem azt, hogy nem merik. Hanem például, hogy barátnőjük van. Mit tennék? Mennék tovább a dolgomra.

20/l

2011. ápr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én sem szoktam kezdeményezni

19L

2011. ápr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez nem maradiság kérdése. Ősidők óta a férfi vadászik. Hol marad a megszerzés öröme?

Kezdeményezzen a férfi! Hozzáteszem, sokszor a férfiak sem tudják, hogy ha oda is jön, akkor is mi hálóztuk be őket!! Had érezzék, hogy ők hódítanak.

24/L

2011. ápr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem mennék oda túl félénk vagyok. :S

15.l

2011. ápr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!