Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok mostanában ilyeneket? Eléggé kellemetlen :S

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok. Először is le kell szegeznem, hogy nem vagyok meleg. Volt már barátnőm, szoktam csajozni, stb. Viszont az elmúlt 1-2 hónapban már 4szer álmodtam ugyanazt. Van egy 13 éves öcsém. Az álmomban mindig vele szexelek :S De úgy, hogy puncija van. És mindig az a vége, hogy valaki észreveszi, vagy én rájövök hogy ő az (pedig előtte is végig látom) és szégyenkezek mindenki előtt. Aztán felkelek és nagyon sz.rul érzem magam, szinte hányni tudnék magamtól. Ok, hogy 8 hónapja már nem voltam lánnyal és kívánom meg minden, de ez azért durva...És nem igaz, hogy biztos tudat alatt meleg vagyok vagy vonzódok az öcsémhez, mert ez hülyeség. Nem szoktam fantáziálni ilyesmikről (még leírni is undorító :S), szóval nem értem hogy mi lehet az oka ennek...
2011. ápr. 4. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:

talán lelkileg közel állsz a testvéredhez..mindent megbeszéltek ilyesmi. Valószínűleg emiatt kötődsz hozzá:D

Álmok megfejtésével foglalkozó könyvben nézz utána sok érdekes dolgot leír(Y)

2011. ápr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, hogy nem szoktunk "lelkizni", nincs olyan szoros kapcsolat közöttünk...Csak hülyülünk néha, meg ilyenek mint két fiútestvér és kész. Ráadásul a 10 év korkülönbség miatt sincs olyan sok közös témánk...
2011. ápr. 4. 16:53
 3/8 A kérdező kommentje:
meg nem is érzem h úgy kötődnék hozzá...persze szeretem mint a testvéremet, de ennyi...
2011. ápr. 4. 16:54
 4/8 anonim ***** válasza:
hát azért nézd meg hogy mi van neki ott és döntsd el élőben XD
2011. ápr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

háát lennék az öcséd helyében:D

18/L

2011. ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

> Miért álmodok mostanában ilyeneket?

Szerintem nincs oka. Egy ismétlődő álom nem feltétlenül a "tudatalatti üzenete", ezt csak az ezo-izé vallás állítja. Amikor alszol az agyad rendszerezi az emlékeidet, hogy úgy mondjam "frissíti az adatbázist", "töredezettségmentesít". Ezúttal valami hibát vétett, megpróbálja újra, megint hibázott, megint megpróbálja...

UI.: Egy geek vagyok, aki unalmában sok agykutatásos cikket olvasott. Remélem nem mondtam túl nagy hülyeséget... Azt akartam belőle kihozni, hogy ha ilyen hülyeségeket álmodsz ne törődj vele, ne érezd tőle magad rosszul. Majd elmúlik...

2011. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez hülyeség hogy ennek van jelentősége. annyi hogy öcséd valamilyen tulajdonságát szereted,se semmi egyéb.felejtsd el,szerinted mégis mit jelente? milyen választ vársz?
2011. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

pszichológiai jelentése: Valamiért szorongsz, olyasmi lelki módon kötődsz a lányokhoz mint az öcsédhez. Ez normális dolog, mert a szeretetedet ugyanúgy kell kifejezned mind az öcséd, mind pedig a lányokkal szemben. Az, hogy nem ismered fel azt jelenti, hogy nem veszed észre, a saját hibáidat és az hogy neki p.ncia van meg azt jeleni, hogy mások hibáját te nagyon is meglátod, de csak később jössz rá. (bármint írtad, hogy később rájössz, hogy őt keféled.)


Mit jelent -NEKED, SZÁMODRA- az, hogy valaki meglátja, hogy lelkileg kötődsz mind a lányokhoz, mind az öcsédhez, de a "hibák"(másság) meglátásakor mit érzel. Az aki meglát titeket "együtt" az is te vagy, tükör. Ez egy új mond lelki tükör, csak a lelki kötődés az álmokban van, hogy szexualitásban jelenik meg. Lehet, hogy nem tudsz lelkileg külömbséget tenni a családi szeretet és a szerelem között. Nem azért álmodsz ilyeneket, mert te meg szeretnéd húzni az öcsédet.


Remélem segítettem, anyám pszichológus, egy-két dolog rám ragadt akarva akaratlanul:D


15/f

2011. ápr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!