Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Régóta tetszett egy lány, de sajnos kiderült hogy nem jövök be neki. Úgy érzem hogy nincs miért élnem. Nagyon tetszett a lány, azthittem én is tetszek neki, de hát ez nem jött össze. Nem vagyok egy nőcsábász típus, szerintetek mit tegyek hogy elfelejtsem ezt az egészet? Eléggé lehangolt ez a dolog:S
2011. ápr. 4. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Mit foglalkozol vele?

Most komolyan azt hiszed, h ezzel befejeződött a szerelmi életed? hogy nem lesz más?

hülye vagy teljesen?

18 éves vettmalac vagy, leszel még jó párszor szerelmes nyugi és egyszer úgy is be fogja adni a dolog!

2011. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nehogy már ezért légy depis vagy hasonló...

annyi lány van még, meglásd te is találsz magadnak egy rendes csajt, akinek bejössz úgy ahogy vagy és aki szeret.

tudom, hogy most nehéz (én is így vagyok kb), de valahogy csak túl leszel rajta... inkább ne beszélj vele, ha lehet ne is találkozz vele, könnyebben elfogod tudni felejteni. kitartás!!

2011. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát igen gondolom van egy csomó csaj csak én se vagyok egy nagy csajozós, plusz szerintem még nem is vagyok szép, de hát talán lesz majd valaki...
2011. ápr. 4. 21:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Hééé tudom milyen érzés és hidd el megértelek.

Ugyanakkor, ha nem vagy magaddal elégedett tegyél ellene, valamint ha azt látják rajtad, hogy ennek ellenére pozitívan állsz az élethez és a dolgokhoz, sokkal érdekesebb személy leszel a számukra. A mai kis tinipi...kat egyébként is nehéz megérteni, lehet, hogy pár év múlva oda lenne érted, amikor már olyan nőkkel leszel körülvéve, hogy ő labdába se rúghat, hisz a srácoknál sokkal jobban ki van tolva az az idő amíg kialakulnak rendesen.

Búcsúzóul annyit hozzátennék, hogy ha már a külsőnél tartunk, hogy a csodaszép Aphroditét, se valamelyik Adonisz testű görög isten vitte el, hanem Hephaisztosz...de hisz tudod ezzel mit akarok mondani. Ha a tehetségeddel hódítasz sokkal többre mész szerintem.

2011. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, velem is fordult már elő párszor hasonló dolog. Annyit tudnék tanácsolni, hogy próbáld valamivel elfoglalni magad, közben pedig azért gusztáld meg a női felhozatalt. Nézegesd a lányokat, szemezz velük, és ha van lehetőséged, akkor próbálj ismerkedni velük. Nem kell rögtön "csajoznod", elég, ha csak ismerkedsz, "barátkozol" velük, nem kell azonnal a "levadászandó zsákmányt" látnod bennük. Ha közelebbről összeismerkedtek, akkor ki tudod deríteni, hogy érdemes-e tovább próbálkoznod, vagy csak baráti viszonyban maradtok. Ha esetleg csak barátok maradtok, akkor se fogd fel tragikusan a dolgot, hiszen eggyel több ismerősöd van (akivel ráadásul a későbbiekben esetleg össze is jöhetsz, hiszen az érzések megváltozhatnak), és gondolj arra, hogy igen, neked is sikerült ismerkedned. Fokról fokra haladj, előbb azt gyakorold be, hogy hogyan lehetsz bátrabb a nők körében, hogyan tudj kommunikálni, vonzóbb lenni. Kis humor is jöhet, az sokat segíthet, és értékelni fogják, hidd el. Plusz picit gyúrj rá az önbizalomra, amin pedig tudsz, azon változtass. Ha nem egyből csajozni akarsz, hanem lépésről lépésre haladsz, akkor egy idő után megtörténik a "csoda". Le kell gyűrnöd a görcsösségedet, és ha belejössz a lányokkal való kommunikációba, akkor már lesz sikerélményed, nőni fog az önbizalmad (és nagyon fontos, hogy ezt tudatosítsd magadban, és korábbi önmagadhoz mérd magad, ne másokhoz, azt lásd meg, hogy mennyit fejlődtél a korábbiakhoz képest), egyre nyitottabb leszel, és menni fog a csajozás is. Hajrá! :-)
2011. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 D.Linda válasza:
Szia. Én úgy gondolom, hogy tereld el a figyelmed valami mással, én itt vagyok 18 éves csaj, 3x gondoltam hogy mivel szakítottak velem ezért nem is kell más meg semmi, be akartam vonulni apácának XD és most itt vagyok Norvégiába idén házasodtam össze a párommal, és várandós vagyok ennél jobb dolog nem is történt még velem.... ^^ Csak fel a fejjel
2011. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak abban a pillanatban tűnik kilátástalannak a helyzeted, ameddig erre a nőre gondolsz, mert ez zsákutca. Vannak, akik hónapokig képesek egy falat öt centiről szemlélni, és sírni azon, hogy nem tudnak átmenni rajta. Pedig, ha félrefordítanák a fejüket, új távlatok nyílnának meg előttük.

A javaslatom, eleinte találkozz lány barátaiddal, akikkel nem tervezel semmit, kis önbizalomnövelés, és általában vannak barátnőik is. Ne panaszkodj, inkább élvezd a társaságukat. Legyenek nő barátaid, én a legtöbb barátnőm nekik köszönhetem!

Mozogj sokat társaságba, és látni fogod, hogy sok nő van még a világon! Legyél nyitott, társalogj, és bízz magadban!

2011. ápr. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy szép, annak pedig örülj, és nyugodj meg, mert úgy látom, általában a legrondább férfiaknak vannak a legjobb nőik!
2011. ápr. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Girlnextdor ***** válasza:
rajta kivul meg nagyon sok lany el a vilagon es nem kell nocsabasznak lenni ahoz, hogy legyen egy baratnod...de ha semmikepp sem tudod elfelejteni a csajt azt hiszem, hogy most masik csaj keresese nem oldana meg a problemad. Kosd le magad masvalamivel:) hatha segit ha elkezdesz valami ujat(sport hobbi stb)
2011. ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!