Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak/srácok! Bejelentkeztün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/srácok! Bejelentkeztünk végleges intim szőrtelenítésre. Szerintetek csupszra, vagy maradjon egy kis csík / háromszög?

Figyelt kérdés
csak azért kérdem, mert a barátnőmmel megyek, de egyikünk sincs most kapcsolatban, és kicsit hezitálunk, hogy ha esetleg később jönne valaki, aki azt szeretnl, hogy ne legyen teljesen csupasz, akkor már nem lehetne mit tenni. szerintetek?
2011. ápr. 4. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem legyen vlmi kis apró forma :D az tök aranyosan nézhet ki :D
2011. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem hagynék. Megkérdezhetem mennyibe kerül?
2011. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem hagyj egy kicsit.nekem az a kis háromszög bejönne.

ha meg nem tetszik,leborotválod,vagy mitudom én,ki hogy csinálja.XD

24/ff

2011. ápr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bzzz! Hezitáltál. Öt pont mínusz. Egyébként a csíkra szavazok.
2011. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Felül hagyj mindenképp ha azt leborotválod visszanő.... és utána kedvedre csinálhatod a fazont én a csíkra szavazok begerjedek tőle... A csajomnak se engedem, hogy csupasz legyen. Alul viszont jó ha eltűnik.:)
2011. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem maradjon, olyan visszataszító, meg furán áll
2011. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
csupasz
2011. ápr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem nem kérdeztél, mert L vok. De egyik Bnömnek nagyon bejött, hogy egy szivecskét hagyott. Én is láttam, tök ari.
2011. ápr. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Olyan legyen a puncitok, amilyen akartok. Nem a puncin múlik egy lány szépsége.
2011. ápr. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

mi vettünk kupont a napitipp.hu-n 7.000 Ft-ért, de 70.000 Ft értékben, így féléven belül felhasználhatjuk akármilyen lézeres szőrtelenítő kezelésre (70.000 Ft-ig). amúgy ez a weboldala, alul fel vannak tüntetve az árak

[link]

2011. ápr. 5. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!